DEVLET BAHÇELİ ANTALYA'DA

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 16 Nisan referandum çalışmaları kapsamındabugün Antalya'ya geliyor. MHP Lideri Bahçeli, Antalyalılara neden "EVET"i anlatacak.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, referandum çalışmaları için bugün Antalya’ya gelecek. Muhalefet Lideri Bahçeli, bugün saat 13.00’da Kepez Arena önünde Antalyalılara seslenecek.  MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin Antalya’ya gelişi ile ilgili kent merkezinde 19 ilçede hazırlıklar tamamlandı. MHP İl Teşkilatı tarafından üyeleri ve vatandaşları Bahçeli’nin mitingine davet etmek için kentin bir çok noktasına afiş ve pankartlar asıldı.

EVET’İ ANLATACAK

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Antalyalılara neden ‘EVET’ ianlatacak. Antalya MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy,  Antalya’nın 19 ilçesinde yaşayan tüm hemşerileri miting alanında görmekten büyük mutluluk duyacağını bildirerek, tüm Antalyalıları mitinge davet etti. 16 Nisan’daki referandum çalışmaları kapsamında Türkiye’yi il il gezen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dünde Afyon’da meydandanvatandaşlara seslendi.

Tülin KORKUTELMALIOĞLU 

DEVLET BAHÇELİ ANTALYA'DA Haberine Yorum Yapınız