MALL OF ANTALYA AÇILIYOR

Türkiye’nin en büyük yatırımcılarından olan Torunlar GYO, bir büyük yatırıma daha imza atarak Mall of ANYALYA hayata geçiriyor.


Türkiye’nin en büyük yatırımcılarından birisi olan Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Mall of Antalya’nın tanıtımı için basın toplantısı düzenledi. Deepo Outlet Center’de düzenlenen toplantıya, Deepo Outlet Center ile Mall of Antalya Genel Müdürü Cem Livanelioğlu da katıldı. Toplantıda konuşan Aziz Torun, Deepo AVM ile birlikte Mall of Antalya'nın, Akdeniz'in en büyük alışveriş ve eğlence kompeksi olduğunu kaydederek, Deepo AVM outlet, Mall of Antalya’nın da sezon ürünleri satışıyla perakende sektörüne yeni bir konsept kazandıracağını söyledi.

EN BÜYÜK SİNEMA KOMPLEKSİ

Mall of Antalya'nın100 milyon dolarlık bir yatırım olduğunun altını çizen Torun, “131 bin metrekare alan üzerine kuruldu. Mall of Antalya ile Deepo AVM'nin toplam kiralanabilir alanı 71 bin metrekare. Her iki AVM'nin toplamında 234 mağaza bulunuyor. Deepo AVM yıllık 5,5 milyon ziyaretçi sayısına ulaşan bir yatırımdı. Mall of Antalya ile birlikte bu sayıyı 12 milyona yükseltmeyi hedefliyoruz. AVM bünyesindeki alışveriş mağazalarının dışındaki 2 bin 200 kişilik 11 salonlu Cinetech Sinemaları ise Akdeniz'in en büyük sinema kompleksini oluşturuyor” şeklinde konuştu. Cinetech Ultumate Salonu'nun ise 14 metre yüksekliğe 4K çözünürlüklü 68 bin lümen ışık çıkışına sahip sinema perdesinde izleyicilere eşsiz bir film deneyimi yaşatacağını belirten Deepo AVM ile Mall of Antalya Genel Müdürü Cem Livanelioğlu, tüm salonlarda kullanılan 360 derece ses teknolojisinin tavandan sesi kademeli olarak ileten hoparlörleri sayesinde izleyenlere adeta kendilerini filmin içinde hissettireceklerini vurguladı.

MURAT BOZ KONSERİ

Livanelioğlu, AVM içinde ayrıca Türkiye'nin uluslararası alanda üne sahip dans grubu Anadolu Ateşi ile birlikte ilk dans okulunu açmayı planladıklarını söyleyerek, Mall of Antalya ve Anadolu Ateşi işbirliğiyle hayata geçirilecek dans okulunun da 4 ile 16 yaş arası çocuklar ile gençleri dansla tanıştıracaklarını kaydetti. Mall of Antalya 28 Nisan günü dans gösterileri, özel şovlar, konserler ve dans gösterileri ile kapılarını açacak. 12 Mayıs günü ise Murat Boz, Mall of Antalya önünde kurulacak konser alanında şarkılarını seslendirecek.

Ceren KAYA

 

MALL OF ANTALYA AÇILIYOR Haberine Yorum Yapınız