BABA’YA MEVLİD-İ ŞERİF

Antalya Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Süleyman Şahin, rahmetli babası Zühtü Şahin adına Mevlid-i Şerif okuttu. Çok sayıda katılımın olduğu Mevlid-i Şerif’e, milletvekilleri ve belediye başkanları da katıldı.


Antalya Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Süleyman Şahin ve ailesi, 15 yıl önce kaybettikleri babaları Zühtü Şahin’i unutmadı. Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Süleyman Şahin, rahmetli babası Zühtü Şahin adına Mevlid-i Şerif okuttu. Çağlayan Kapalı Halk Pazarında okutulan Mevlid-i Şerif’e çok sayıda siyasetçi, oda başkanı ve vatandaş katıldı. Babası Süleyman Şahin’i 15 yıl önce kaybettiğini belirten Antalya Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Süleyman Şahin, “Mevlid-i Şerifimizi her yıl gerçekleştiriyoruz. Mevlidimizde bizi yalnız bırakmayarak, babam ve hakkın rahmetine eren tüm ölenlerimiz için ellerini açıp dua eden tüm misafirlerimizden Allah bin kere razı olsun” dedi. Okutulan Mevlid-i Şerif’in ardından, konuklara mevlidyemeği ikram edildi.

KATILIM YÜKSEK OLDU

Mevlid-i Şerif’e, CHP Antalya Milletvekili Devrim Kök, AK  PartiAntalya Milletvekili Hüseyin Samani, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer,Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Konyaaltı Emniyet Müdürü Muhittin Ergen, Trafik Tescil Şube Müdürü Nurettin Şengül, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan, Antalya Fırıncılar Odası Başkanı Kazım Buhurcu veMilli Piyangocular Odası Başkanı Yalçın Sayar katıldı. 

BABA’YA MEVLİD-İ ŞERİF Haberine Yorum Yapınız