UZUN’DAN DERE’YE SÖZ

Antalya Berberler Odası Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. Mevcut başkan Yüksel Uzun, 557 oy ile tekrar başkan seçildi. Uzun, “Birlik seçiminde Adlıhan Başkanıma destek vereceğime söz veriyorum” dedi


An­tal­ya Berberler Odası Ola­ğan Genel Kurul Top­lan­tı­sı gerçekleştirildi. Divan Baş­kan­lı­ğını AESOB Başkanı Adlıhan Dere’nin yürüttüğü toplantıya, Antalya Ticaret İl Müdürü Seval Dizerkonca ve çok sayıda üye katıldı. AESOB Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısında konuşma yapan mevcut başkan Yüksel Uzun, sözünü çok uzatmadan birlik seçiminde AESOB Başkanı Adlıhan Dere’ye destek vereceğini söyledi. Bunun üzerine konuşan Dere, Uzun’a teşekkür ederek, seçildiği günden bu yana esnafın sorunları ile ilgilendiğini söyledi.

 

“İŞLERİN TAKİPÇİSİYİZ”

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (AESOB) Başkanı Dere, “Seçildiğimiz günden bu yana bakanlarımız, milletvekillerimiz, belediye başkanımız, valimiz ile esnafımızın sorunlarını birebir konuştuk ve esnafımızın takipçisi olduk. Sizden aldığımız paraları, size dönecek şekilde değerlendirdik. ‘Aslan yattığı yerden belli olur’ dedirtmek için böyle güzel işler için kullanacağız, esnafımız için çalışacağız. İnşallah bundan sonra yapılacak olan genel kurullar kavgasız gürültüsüz geçer” şeklinde konuştu.  

“ESNAF BAŞIMIZIN TACI”

Kurula katılan Antalya Ticaret İl Müdürümüz Seval Dizerkonca ise, “Bütün berber arkadaşlara başarılar dilerim. Kim kazanırsa kazansın bizim başkanımızdır. Esnaf her zaman başımızın tacıdır. Ne zaman bir sıkıntınız olursa bize gelebilirsiniz. Bizim size her zaman kapımız açık” diye konuştu. Aday Muhammet Demirörs konuşmasını kısa tutarak berberler odasını daha ileriye götüreceklerini söyleyerek, “Ben ve ekibim bu görevde çıtayı yükseltmeye, daha ileri taşımaya talibiz” ifadelerini kullandı.

Genel Kurulda bin 3 delege oy kullandı. 13 oy geçersiz sayılırken, Muhammet Demirörs 443 oy aldı. 557 oyu da Yüksel Uzun alarak oda başkanı seçildi.YAPRAK ÖZER/ GÜNDEM HABER 

UZUN’DAN DERE’YE SÖZ Haberine Yorum Yapınız