TÜTÜNCÜ, SAĞLIK MERKEZİ AÇTI

Kepez’e bağlı Gündoğdu Mahallesi’nde Dr. Bahar Ergen tarafından açılan 39 Nolu Aile Sağlık Merkezi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün katıldığı törenle hizmete girdi


 

Kepez’e bağlı Gündoğdu Mahallesi’nde 39 Nolu Aile Sağlık Merkezi açılışı gerçekleştirildi. Gündoğdu Mahallesi’nin ilk sağlık merkezinin açılışını Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yaptı. Açılışta konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez halkının her türlü güzelliğe laik olduğunu söyledi. Gündoğdu Mahallesi’nde ilk sağlık merkezini yapmanın gururunu yaşadığını ifade eden Başkan Tütüncü, Kepeze yenilik getirdiğini için mutlu olduğunu kaydetti.

“KOCAMAN AİLEYİZ”

Kepez’in her köşesine hizmet götürmek için çalıştığını ifade eden Başkan Tütüncü, Kepez’in kocaman bir aile olduğunu söyledi. Mutluluk ve gururu birlikte yaşadığını vurgulayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kepez’in birçok sorunu vardı. Ancak biz çözmek için elimizden geleni yaptık ve yapacağız. Her zaman dediğim gibi biz Kepez’in her yerine dokumak için gece gündüz çalışacağız. Biz Kepez olarak kocaman bir aileyiz. Bugün mahallemizin ilk sağlık merkezini açmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.  Tütüncü merkezi açan Dr. Bahar Ergen’e de teşekkür etti. Dr. Ergen, Kepez halkına hizmet etmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Yaprak ÖZER/ GÜNDEM HABER

TÜTÜNCÜ, SAĞLIK MERKEZİ AÇTI Haberine Yorum Yapınız