ADA TARIM ZİRVEDE

REKLAM ALANI
23.11.2019
946
A+
A-

Aksu’nun güçlü firması ADA Tarım, ülke çiftçilerine yaptığı kaliteli tohum satışlarıyla ve ilaçlamasından ekimine kadar sunduğu teknik desteklerle adından övgüyle söz ettiriyor

ADA Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Coşgun, “Çiftçilerimizin hem domates, karpuz, kavun, fasulye, kabak, brokoli, lahana, karnabahar, bezelye gibi örtü altı ve açık üretim ürünlerinin tohum ihtiyaçlarını karşılıyor, hem de ilaçlama, sulama, gübreleme, ekim gibi de her konuda teknik destekler veriyoruz. Hedefimiz ihracat ve besicilik” diyerek, ihtiyacı olan köy okullarının da eksikliklerini giderdiklerine değindi. Coşgun, “Örneğin köy okullarımız spor sahası, kütüphane, bilgisayar, boya-badana gibi bizden ne talep ediyorlarsa, bunları değerlendirip hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. Çünkü geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları bizim için çok önemli.

AKSU VE ANTALYA’NIN GURURU

Aksu’nun bağrından çıkan ADA Tarım, ülke ve bölge çiftçisinin en kaliteli ürünü alması için verdiği desteklerin ve tohum satışlarının yanı sıra, gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleriyle de köy okullarının eksiklerini gideriyor, diğer bir yandan da katıldıkları yelken yarışlarında Aksu’yu ve Antalya’yı temsil etmenin gururunu yaşıyor. ADA Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Coşgun, “6’sı ziraat mühendisi olmak üzere 15 personelimizle ülke tarımına hizmet etmeye çalışıyoruz. Başta Antalya, Ankara, Konya, Muğla, Isparta ve Burdur bölgeleri olmak üzere Türkiye’nin pek çok kentine tohum gönderip, üreticimize destek sunuyoruz” şeklinde konuştu.

TECRÜBE VE 3 YABANCI DİL

ADA Tarım’dan önce Türkiye’nin en büyük firmalarından birinde 10 yıl Türkiye satış ve pazarlama müdürlüğü yaptığını belirten Coşgun, “3 yabancı dil biliyorum ve müdürlük hayatımdan sonrada ADA Tarım’ı kurduk ve tohum üzerine faaliyet gösteriyoruz. Domates, karpuz, fasulye, kabak, brokoli, lahana, karnabahar ve bezelye gibi örtü altı ve açık ürünlerin tohum ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Tabi işimiz sadece satış üzerine değil. Çiftçilerimize ilaçlama, sulama, gübreleme, ekim gibi teknik destekler de veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Sercan AYTIŞ/ÖZEL

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.