AK MEVLİT BULUŞMASI

REKLAM ALANI
30.10.2019
1.094
A+
A-

AK Parti Aksu Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Yaşar Sözen, 3 yıl önce hayatını kaybeden babası Mehmet Sözen için mevlit okuttu. Programa, AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Kemal Çelik ile Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin de katıldı

Üç yıl önce hayatını kaybeden babası Mehmet Sözen için mevlit okutan AK Parti Aksu Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Yaşar Sözen’i, bu özel gününde sevenleri ile yakınları da yalnız bırakmadı. Rahmetli babasının evinin önünde düzenlenen mevlit programına Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Kemal Çelik, İYİ Parti Aksu ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ramazan Özen, AK Parti Aksu İlçe önceki Başkanı Durmuş Kaan Şahin, İYİ Parti Aksu Belediye Meclis Üyeleri Nevzat Akcan, Gökhan Kaplan, AK Parti Aksu İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci, Aksu Belediye Başkan Yardımcısı Celil Gökçen, DSP Aksu Belediye Meclis Üyesi Mustafa Poyraz, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Aksu Belediye Spor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi, AK Parti Aksu ve Büyükşehir Belediye Meclis eski Üyesi Ercan Ak, mahalle muhtarları, oda başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

DUALAR GÖĞE YÜKSELDİ

Mevlide gelen Aksuluları kapıda karşılayan ve tek tek tokalaşan Yaşar Sözen, katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. Sözen, baba acısının dayanması güç bir acı olduğunu ifade ederek, “Rabbim kimseye yaşatmasın” diye temennide bulundu. Öte yandan Aksu İlçe Müftüsü Mehmet Ceylan tarafından yapılan mevlit duasında, tüm konuklar rahmetli Mehmet amca için el açıp, Fatiha okudu. Duadan sonra ise konuklara mevlit yemeği ikram edildi. Tüm masalarla yakından ilgilenen Yaşar Sözen, eksiksiz bir ev sahipliği yaptı. Bu sırada vatandaşlar da “Allah kabul etsin” diyerek mevlidin sevabına dâhil oldu.  

Sercan AYTIŞ/ÖZEL

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.