AKSU’DA ASAYİŞ BERKEMAL

REKLAM ALANI
14.11.2019
1.044
A+
A-

DSP Aksu Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Poyraz, Mehmet Akif Ordu, Süleyman Özgür ve Ahmet Okudan, kısa süre önce Aksu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Uğur Gülcü’ye ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledi

Kısa süre önce Aksu İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Uğur Gülcü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunan DSP Aksu Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Poyraz (Grup Sözcüsü), Mehmet Akif Ordu, Süleyman Özgür ve Ahmet Okudan, çalışmalarında başarılar diledi. Aksu Emniyeti’nin üstün gayretleri sonucu ilçe sakinlerinin huzur içinde yaşadığını ifade eden DSP Grup Sözcüsü Mustafa Poyraz, Emniyet Müdürü Gülcü nezdinde tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

HER DAİM GÖREV BAŞINDALAR

Emniyet güçlerinin gece gündüz demeden, bayram tatil bilmeksizin vatandaşın can ve mal güvenliği için 7/24 görev başında olduğunu dile getiren DSP Aksu ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mehmet Akif Ordu, “Halkımızın güvenliği için tüm emniyet mensuplarımız canı pahasına görev yapıyorlar. Onlarla her zaman gurur duyuyoruz ve geçmişi başarılarla dolu olan yeni emniyet müdürümüze de hoş geldin diyoruz” dedi. Müdür Gülcü de ziyaretten memnuniyet duyduğuna değindi.

Sercan AYTIŞ/ÖZEL

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.