AKSU’DA ‘İYİ’LİK KAZANDI

AKSU’DA ‘İYİ’LİK KAZANDI
REKLAM ALANI
26.06.2020
673
A+
A-

Yeniden İyi Parti Aksu İlçe Başkanlığı’na seçilen Recep Bal, “Rakibim Gülsüm ablamı da canı gönülden tebrik ediyorum. Seçimin tek kazananı, partimiz olmuştur” dedi

Geçtiğimiz günlerde yapılan İyi Parti Aksu İlçe 1. Olağan Kongresi’nde delegelerin büyük kısmından destek görerek yeniden başkanlığa seçilen Recep Bal, gelecek hedeflerine yönelik önemli açıklamalarda bulundu. “Kongremizin kazananı partimiz ve Aksumuz olmuştur” diyen Bal, “Tam bir demokrasi şöleninde geçen ilçe kongremiz, Aksumuza ve tüm gönüldaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

BİRLEŞTİRİCİ OLACAĞIZ

Bal, “Kongrede ben ve teşkilatımızın kurucularından olan Gülsüm Aynalı Erat ablamız yarıştı. Ancak kazanan partimiz olmuştur, İyi’ler olmuştur. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada yine birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Birleştirici olacağız, gücümüzü sadece partimiz için kullanacağız. İyi Parti’de ben, sen olmaz, biz oluruz. Biz bir olursak da başarılı oluruz” diye konuştu.

HEDEF BİRİNCİ PARTİ

Öncelikli hedeflerinin İyi Parti’yi Aksu’da birinci parti yapmak olduğunu ifade eden Bal, “İlçe Teşkilatı olarak bizim bir hedefimiz var. O da partimizi ilçemizde birinci parti yapmaktır. Hem Aksu’da hem de Antalya’da birinci parti olmayı hedefliyoruz. Bunu başarabilecek potansiyele de sahibiz. Çünkü her nereye gitsek, kimin kapısını çalsak, halkımızdan İyi Parti’ye karşı büyük bir teveccüh var” ifadelerini kullandı. 

Sercan AYTIŞ/ ANTALYA GÜNDEM ÖZEL    

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.