AKSU’DA PİS KOKUYA SON!

AKSU’DA PİS KOKUYA SON!
REKLAM ALANI
23.09.2020
445
A+
A-

MÜJAN IŞIK / ANTALYA GÜNDEM ÖZEL

Yıllardır kanayan yara haline gelen kanalizasyon sorununun çözüme kavuştuğunu ifade eden Aksu Macun Mahalle Muhtarı Arif Çayır, “Mahallemiz artık pislikten, kötü kokudan kurtuldu” diyerek sevincini dile getirdi

Aksu Macun Mahalle Muhtarı Arif Çayır, yıllardır dert yandıkları kanalizasyon sorununun çözüme kavuşmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çayır, “Hem Aksu hem de Büyükşehir Belediyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. İlçemizin gözde mahallelerinden biri olan Macun, artık pislikten-kötü kokudan kurtulmuştur” dedi.

RAHATA KAVUŞUYORUZ

Şu an bölgede alt yapı çalışmalarının hızla devam ettiğini belirten Çayır, “Tabi ki ufak tefek sıkıntılar yaşanabilir. Ama bunlar olmadan da sorunlar çözülemiyor. O nedenle halkımızdan biraz daha sabır bekliyor ve anlayışları içinde teşekkür ediyoruz. Neticesinde yılların kanayan yarası son buluyor” diye konuştu.

LAMBALAR YERALTINA

Kanalizasyon çalışmalarının yanı sıra mahallede bazı sokak lambalarının da yeraltına alındığını ifade eden Muhtar Çayır, “Halkımız için yapılması gereken ne varsa, gece gündüz demeden çalışıp, bir bir yerine getiriyoruz. Tüm çabamız, Macun sakinlerinin daha rahat ve daha huzurlu bir mahallede yaşamaları içindir” diyerek şöyle devam etti:

HER İMDADA YETİŞTİK

“Rutin hizmetlerimizin yanı sıra pandemi nedeniyle de gerek sokağa çıkma yasaklarında gerekse de bu dönemki kontrollü normal yaşamda hiçbir vatandaşımızı mağdur etmedik. Kimin ne derdi, ihtiyacı varsa, anında imdadına koştuk. Özellikle 65 yaş ve üstü, engelli, kimsesiz, yoksul ve yatalak kişilerin her tür ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yaptık, yapmaya da devam ediyoruz.

ULAŞILABİLİR MUHTARIM

Benim telefonum 24 saat açıktır. Buradan bir kez daha mahalle sakinlerime sesleniyorum ve her türlü ihtiyaçlarında gece gündüz demeden beni 7/24 saat arayabilirler. Korona illeti nedeniyle sağlık durumları bozulan vatandaşlarımıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi sunarken, maske, mesafe ve hijyen kurullarına uyulması konusunda da daha hassas davranılmasını bekliyoruz.”

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.