AKSU’YA YÜREKTEN HİZMET

AKSU’YA YÜREKTEN HİZMET
REKLAM ALANI
14.01.2020
431
A+
A-

MHP Aksu ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kemal Kara, yeni yılda da Aksulu hemşerilerine yürekten hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. Kara, “İlçemizin kalkınması için birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi

Aksu ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi MHP’li Kemal Kara, “2020 yılında da Aksu’muza ve Aksulu hemşerilerimize yürekten hizmet etmeye devam edeceğiz. Yeni yılın tüm ilçe sakinlerimizin huzur ve mutluluğuna katkı sunmasını diliyorum. Birlik ve beraberlik içinde ilçemizin kalkınması için çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

DEVLETİMİZİN BEKASI İÇİN

Kara, “MHP’nin, ülkemizin ve devletimizin bekası için ortaya koyduğu fedakârlığı ve gayreti tüm vatandaşlarımız görüyor. Ülkemiz için gösterdiğimiz bu gayreti, doğduğumuz büyüdüğümüz topraklar olan Aksu’ya da hizmet yolunda gösterdiğimizi ve göstermeye devam edeceğimizi tekrar belirtmek isterim” diyerek şöyle devam etti:

ÇOCUKLARIMIZIN EMANETİ

“Cumhur İttifakı olarak yola devam ediyoruz ve Aksu’muz günden güne gelişip, kalkınıyor. Gece gündüz demeden, iyi günde kötü günde hep halkımızın içindeyiz ve dertlerine, sevinçlerine ortak oluyoruz. Biz biliyoruz ki Aksu bize çocuklarımızın emanetidir ve bu emaneti de en iyi şekilde korumaya devam edeceğiz.” 

Sercan AYTIŞ/ ANTALYA GÜNDEM ÖZEL HABER

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.