BBP’DEN DOST ELİ

BBP’DEN DOST ELİ
REKLAM ALANI
15.05.2020
718
A+
A-

Büyük Birlik Partisi Aksu İlçe Teşkilatı üyeleri, koronavirüs kapsamında sokağa çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşları evlerinde ziyaret ederek, zor durumda olan ailelere ekmek ve yemeklik yardımında bulundu

Büyük Birlik Partili (BBP) Selahattin Davazlı, koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinden çıkamayan vatandaşları ziyaret ederek hem hal-hatır ettiklerini hem de zor durumda olan ailelere ekmek ve yemeklik sebze yardımında bulunduklarını ifade etti. “Bu zor günlerinde hep birlikte üstesinden geleceğiz” diyen Davazlı, gece gündüz demeden her daim Aksu halkının emrinde olduklarını vurguladı.

200 EKMEK DAĞITTILAR

Davazlı, “İki Cihan Sultanı Hz. Muhammed Sav buyuruyor ki komşusu açken tok yatan bizden değildir. Kalbimizdeki bu inançla kendi imkânlarımızla yardım kampanyası başlattık. İlk etapta öncelik olarak sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü hemşerilerimize ve ihtiyaç sahiplerine tam 200 ekmek dağıttık. Kendi harçlık ve burslarımdan keserek milletim için seferber olduk. Keşke daha fazla gücümüz olsa da daha fazla yardımda bulunabilsek” dedi.

GÖNÜLLERDE BİRLİK

Davazlı, “Ekmek dağıtımında öyle bir sevgi seliyle karşılandık ki sanki dünyalar bizim oldu. Üzerime kolonya döküp hayır duaları eden yaşlı teyzelerimiz oldu, bizim en büyük ödülümüz de işte bu oldu. Ekmek dağıtımlarından hemen sonra sebze yardım kampanyası başlattık. Çiftçi dostlarımız da yardım kampanyamıza destek oldu. Kimisi domatesini bağışladı, kimisi patlıcanını, kimisi salatalığını. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada 70 bin Aksulu hemşerilerimle gönüllerde birlik kurmak için canla başla çalışacağız” diye konuştu.

SERCAN AYTIŞ/ ANTALYA GÜNDEM ÖZEL HABER

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.