ÇİFTÇİNİN YÜZÜ GÜLECEK TUTA’YA KESİN ÇÖZÜM.!

ÇİFTÇİNİN YÜZÜ GÜLECEK  TUTA’YA KESİN ÇÖZÜM.!
REKLAM ALANI
12.07.2019
23
A+
A-

 

Kendine has geliştirdiği teknolojiyle tarım alanlarında çok verimli sonuçlar elde eden Aksu İlaçlama Makineleri firması, domates üreticisinin baş düşmanı ‘Tuta Zararlısını’ da tarihe gömdü

Orijinal hammadde kullanımı ve kaliteli makineleriyle sektöründe zirveye tırmanan Aksu İlaçlama Firması, domates güvesi olarak bilinen ve üreticinin baş düşmanı olarak kabul edilen tuta zararlısıyla mücadelede, büyük bir başarıya imza atarak kesin çözüme ulaştı. Teknoloji harikası olan Aksu İlaçlama makineleriyle yapılan mücadelede, tuta zararlısının tarihe gömüldüğü belirtildi.

TARIM FUARINDA ÖDÜL ALDI

Aksu İlaçlama Makineleri Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Aksu, “Aksu ULV makineleri, çiftçiyi canından bezdiren tuta ve onun gibi zararlı böcekleri etkisiz hale getirmektedir. İşte bu yenilikçi gelişmeler sebebiyle, 15 yıllık çalışmalarının sonunda Uluslararası Growtech Tarım Fuarı’nda, yüzlerce firma arasından Aksu İlaçlama Makineleri’ne ‘İnovasyon Ödülü’ verilmiştir” dedi.

BİTKİYE SERUM VERİR GİBİ

Coşkun Aksu, Aksu ULV makinelerinin genel özelliğinin; ilacı bitkinin kılcal damarlarına zerreciklerle işleyerek buhar halinde vermek olduğunu belirterek, “İşte Tuta zararlısını yok eden Aksu İlaçlama Makineleri’nin bu sağlıklı yöntemidir. Diğer makineler bitkiyi yıkar gibi ilaçlar, ancak sonuç alınamaz. Doğru ilacı, doğru zamanda, doğru makineyle atmak, Tuta’yı yok etmenin tek yoludur. Dileyen herkes 0242 426 33 65 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilir” dedi.

Sercan AYTIŞ/ÖZEL

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.