ER MEYDANINA HASRET KALDIK

ER MEYDANINA HASRET KALDIK
REKLAM ALANI
16.06.2020
914
A+
A-

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılamayan yağlı güreşlere dikkat çeken Aksu Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi, “Bu virüs illeti nedeniyle er meydanlarına hasret kaldık” dedi

Aksu Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi, Covid-19 (Koronavirüs) tedbirleri kapsamında iptal edilen yağlı güreş organizasyonlarına değinerek, güreşe hasret kaldıklarını ifade etti. Bu süreçte sporcuların da bir süredir antrenman yapamadıklarına dikkat çeken Başkan Selvi, “Koronavirüs nedeniyle tüm branşlarda olduğu gibi güreş antrenmanlarımız da yapılamadı. Ancak sporcularımıza ormanlık ve boş alanlarda bireysel olarak çalışma yapmalarını tavsiye ettik” dedi.

BU BELADAN KURTULALIM

Normalleşme sürecine girilmesiyle birlikte tüm önlem ve tedbirlere uyarak, ayrıca sosyal mesafenin de korunmasıyla birlikte yavaş yavaş çalışmalara başladıklarını kaydeden Selvi, “Bu virüs illeti bizi er meydanlarına hasret bıraktı. Böylesi bir olayı camiamız daha önce hiç yaşamamıştı. Şu an kontrollü bir şekilde normalleşme sürecine girdik. İnşallah önümüzdeki günlerde bu koronavirüs belasından tamamen kurtuluruz da eskisi gibi hayatımıza devam ederiz” diye konuştu.

GÜREŞLER İÇİN DUA EDİYORUZ

Yağlı güreşlerin de biran önce başlaması için artık dua ettiklerini belirten Selvi, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Nasıl futbol karşılaşmaları başladıysa, gerekli önlem ve tedbirlerin alınarak yağlı güreşlerin de biran önce başlamasını arzuluyoruz. Tabi burada en doğru kararı verecek olan da yine Sağlık Bakanlığı’mız ve Bilim Kurulu’muzdur. Sağlık her şeyin başında gelir ve bizde devletimiz tarafından açıklanan kararlara harfi harfine uymaya devam edeceğiz. Buradan tüm yağlı güreş camiasına da sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

SERCAN AYTIŞ/ ANTALYA GÜNDEM ÖZEL HABER  

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.