Erk’ekliğiniz Batsın

06.09.2019
3.367
A+
A-

 

 

Kendi içinde yüceleştirip karşı cinsi düşman ilan eden ve bundan dolayı bütün erkek cinsini suçlu duruma düşüren kadın katili aciz erkekler size sormak gerekiyor.

Bu kadınların elinizden çektiği nedir? Kadınlar kendi canının derdinde, sizin yüzünüzden.

Eğitim almak istiyor, engelliyoruz. Olurda eğitim alırsa haklarını öğrenir, gasp ettiğimiz haklarını talep eder diye ödümüz kopuyor.

Kendi ayakları üzerinde durmak için var gücü ile çalışıp didinip elde ettiği mesleki kariyeri ile ön plana çıkacak diye korkuyoruz.

Gördüğü şiddete, hakarete, baskıya dayanamayıp bir gün bütün cesaretini toplayıp boşanmak istediğinde ise o ne olduğu tam bilinmeyen erk’eklik gururumuz çiğnendi diye saldırıp katlediyoruz.

Canavarca davranarak, acılar içinde bırakarak, gözü dönmüşcesine kadının birey olarak yaşama hakkını elinden alıyoruz.

Şehir meydanında, sokak ortasında, evde, yatağında, hastane odasında, çocuklarının gözü önünde, dahası uykusunda canını alıyoruz.

Hiçbir kanun bizi engelleyemiyor, hukuk kuralları bağlamıyor, adli yaptırımlar tutamıyor, toplumsal normlar birşey ifade etmiyor; zincirinden boşanmışçasına, avına saldıran yabani gibi tanımsız elimize geçen delici kesici herhangi bir alet ile katliam yapıyoruz.

Savaş, eski ya da yeni eşimiz, sevgilimiz ile oluyor. Dünyaya gelirken tamamen tesadüf eseri kadın olan cinse karşı top yekun yok etmeye yöneliyoruz. Kırıyor, döküyor, vuruyor öldürüyoruz. ..

Sahip olma içgüdüsünden kurtul, kadın senin malın, canı da senin lütfun değildir.

Namus diyoruz, tahrik diyoruz, gurur diyoruz, diyoruz…

Kendinden menkul erk düşkünü erkek; yüz yıllardır tekeline aldığın erk’e doymadın gitti.

Ne demeli şimdi sana, hemcinsim.

Erk’ekliğiniz batsın!

REKLAM ALANI
YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
3 Haziran 2020
29 Mayıs 2020
21 Mayıs 2020
7 Mayıs 2020
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.