GALERİCİLERDEN DESTEK ÇAĞRISI!

GALERİCİLERDEN  DESTEK ÇAĞRISI!
REKLAM ALANI
07.08.2019
84
A+
A-

Aksu’ya yapılması planlanan Galericiler Sitesi’nin (Auto Center) kent adına bir marka değer olacağını belirten Antalya Oto Galericiler Yapı Kooperatifi Başkanı Hasip Akfırat, “Bu projeye karşı çıkmak, kentimizin zararına olacaktır” diyerek destek çağrısı yaptı.

Aksu-Isparta yolu üzerinde 380 dönümlük bir alan üzerine kurulması planlanan ve havalimanına sadece 5 dakika uzaklıkta bulunan Galericiler Sitesi’yle (Auto Center) ilgili açıklamalarda bulunan Antalya Oto Galericiler Yapı Kooperatifi Başkanı Hasip Akfırat, “Projenin hayata geçmesiyle birlikte hem Antalya’nın hem de Aksu’nun marka değeri artacak ve bölge ekonomisinin kalkınmasına da fayda sağlayacaktır. Her yönüyle Avrupai bir vizyon proje hazırladık” dedi.

AVRUPA STANDARTLARINDA

Galericiler Sitesi’nin hizmete girmesiyle birlikte esnafın kaldırımlar üzerinde araç sergilemekten de kurtulacağını ifade eden Başkan Akfırat, “Yani hem esnafımız hem de vatandaşlarımız rahat edecek. Tramvayla dahi ulaşım sağlanabilir. Havalimanına sadece 5 dakika uzaklıkta. İçinde PTT’si, banka şubesi, noteri, döviz bürosu, restoranı, park gibi sosyal donatı alanlarına kadar her şey düşünüldü. Tamamen Avrupa standartlarında bir ortam sunulacak” diyerek sözlerine şöyle devam etti:

ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR

“Buradan öncelikle projemize sonuna kadar destek veren başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere herkese teşekkür ederek, projenin biran önce başlayıp bitmesi içinde valimizden, milletvekillerimizden, Büyükşehir Belediye başkanımızdan, ATSO başkanından, STK’lardan ve tüm Antalya kamuoyundan destek bekliyoruz. Çünkü bu projeye karşı çıkmak, yapımını engellemeye çalışmak, kentimiz adına büyük kayıp ve zarar olacaktır.”

Sercan AYTIŞ/ÖZEL     

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.