“GÜLER YÜZDEN ÖDÜN VERMEYİZ”

“GÜLER YÜZDEN ÖDÜN VERMEYİZ”
03.03.2021
180
A+
A-

SERCAN AYTIŞ/ ANTALYA GÜNDEM ÖZEL    Kariyerli olmanın, işine sahip çıkmanın ve dürüst olmanın önemine vurgu yapan Kaizen Oto Kaporta Hasar Onarım Merkezi Sahibi ve Baş Ustası Abdullah Durgun, “Güler yüzümüzden, kalitemizden ve de güvenilirliğimizden asla ödün vermeyiz” dedi

Güler yüz, kalite ve güvenilir hizmet anlayışıyla yıllardır müşterilerine hizmet sunan Akdeniz Sanayi Sitesi 5008 Sokak No 33 adresinde bulunan ve 0537 573 30 63 numaralı telefondan iletişim kurulan Kaizen Oto Kaporta Hasar Onarım Merkezi, sektördeki tecrübesiyle marka haline gelmiş durumda. Kazaya karışan, ya da herhangi bir sebeple araçları zarar gören vatandaşlara en iyi şekilde, yani garantili bir hizmet veren Kaizen Oto Kaporta Hasar Onarım Merkezi, her bir müşterisinin de memnuniyetini kazanıyor.

KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMET

Kaliteli hizmet ve güvenilir olmanın kendileri için her şeyden önce geldiğini vurgulayan Kaizen Oto Kaporta Hasar Onarım Merkezi Sahibi ve Baş Ustası Abdullah Durgun, babadan oğla nesiller boyu sektördeki yerini ve markasını korumak için oğlu Cafer Durgun’a da bir yandan işin inceliklerini öğretirken, diğer bir yandan da Ahi kültürünü aşılıyor. Kariyerli olmanın, işine sahip çıkmanın ve dürüst olmanın önemine vurgu yapan Abdullah Usta, “Güler yüzümüzden, kalitemizden ve de güvenilirliğimizden asla ödün vermeyiz” dedi.

MÜŞTERİLER MEMNUN KALIYOR

Hizmette her zaman en iyisini sunmaya gayret gösterdiklerini dile getiren Abdullah Durgun, “Yaptığımız her işin arkasındayız ve garantisini veririz. İddia ediyoruz ki Kaizen Oto Kaporta Hasar Onarım Merkezi’ni tercih eden her bir araç sahibi, buradan memnun bir şekilde ayrılır. Halkımız da yıllarının emeği, alın terinin karşılığı bir araç alıyor, bunu da güvenilir ve işinin ehli ellere teslim etmelidir” diye konuştu.

GELECEĞİN USTASI CAFER DURGUN

Çekirdekten yetişen ve geleceğin baş ustası olarak gösterilen Cafer Durgun ise, “Babamın ustalığını bilmeyen yoktur. Bende bu işi en ince ayrıntılarına kadar babamdan öğreniyorum ve ileride onun gibi dürüst ve iyi bir usta olmak istiyorum. Müşterilerimiz babamdan hep iyi niyet ve memnuniyetle konuşur. Bu da bana gurur veriyor. Benim de en büyük hayalim, gurur duyduğum babam gibi bir zanaatkâr olmaktır” ifadelerini kullandı.     

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.