HAVALİMANINDA ÇİÇEKLİ KARŞILAMA

HAVALİMANINDA ÇİÇEKLİ KARŞILAMA
REKLAM ALANI
03.06.2020
364
A+
A-

Koronavirüs salgınının tüm ülke geneline yayılmasıyla birlikte kapatılan iç hat uçuşları, yeniden start aldı. İzmir’den gelen ilk kafile, Antalya Havalimanı Taksi Kooperatifi Başkanı Sebahattin Küçükbaşkan ile Şoförler Odası Başkanı Niyazi Özçelik tarafından çiçeklerle karşılandı

Covid 19 salgını nedeniyle bir süredir kapalı olan iç hat uçuşları, 1 Haziran’da başlayan normalleşme süreci ile yeniden start aldı. Bu kapsamda 10.00 uçağıyla İzmir’den Antalya’ya gelen ilk yolcular, havalimanında çiçeklerle karşılandı. Antalya Havalimanı Taksi Kooperatifi Başkanı Sebahattin Küçükbaşkan ile Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Niyazi Özçelik, her gelen yolcuya karanfil ve gül dağıttı. Bu sırada havalimanı çalışanlarına da çiçek sunuldu.

EN GÜVENİLİR KENTİZ

“Kentimize hoş geldiniz” diyerek ilk uçak yolcularını karşılayan başkanlar, şu an Türkiye’de en güvenilir ilin Antalya olduğuna da dikkat çekti. Sadece Türkiye’nin değil, tüm dünyanın çok zor bir süreçten geçtiğini ifade eden Antalya Havalimanı Taksi Kooperatifi Başkanı Sebahattin Küçükbaşkan, birlik ve beraberlik içinde bugünlerinde atlatılacağına vurgu yaptı. Bu süreçte esnafın da ekonomik olarak çok sıkıntılı günler yaşadığına değinen Küçükbaşkan, şöyle devam etti:

KONTROLLÜ NORMAL YAŞAM

“1 Haziran’dan itibaren kontrollü normal yaşantımıza geri döndük. Elbette bundan hepimiz ekonomik olarak büyük kayıplar yaşadık. Allah’ın izniyle bugünlerde geride kalacak. Esnaf kardeşlerim devletimiz tarafından açıklanan tüm tedbir kurallarını uygulayarak yeniden işbaşı yaptı. Rabbim hepsine bol ve hayırlı kazançlar nasip eylesin. Tüm dünyayı kasıp kavuran bu korona illetinin de en kısa sürede tamamen yaşantımızdan çıkmasını temenni ediyorum.” Öte yandan havalimanında bulunan tüm taksiler dezenfekte edilerek müşteri almaya başladı ve dezenfekte işleminin düzenli olarak yapılacağı da bildirildi.     

Sercan AYTIŞ/ÖZEL 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.