İlkadım’da coşkulu buluşma

İlkadım’da coşkulu buluşmaİlkadım Belediyesi bünyesinde eğitim veren İLKEM Eğitim Kurumlarının öğrenci ve velileri Başkan Tok’la buluştu.
İlkadım Belediyesi Derebahçe Sosyaİlkadım Belediyesi bünyesinde eğitim veren İLKEM Eğitim Kurumlarının öğrenci ve velileri Başkan Tok’la buluştu.
İlkadım Belediyesi Derebahçe Sosyal Tesislerinde gerçekleşen buluşmada gördüğü ilgi karşısında duygulu anlar yaşayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Büyük İlkadım ailesinin bir ferdi olmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum” dedi.
İlkadım Belediyesi bünyesinde hizmet veren İLKEM Eğitim Kurumları İlkadımlı gençleri donanımlı birer birey yapmayı amaçlayarak yıl boyunca devam eden kurslarda okul derslerine destek ve sınavlara hazırlık kursları veriyor. Bu kursların yanı sıra birçok etkinlikle çocukların sosyal anlamda gelişimine büyük katkılar sağlıyor. Milli şuuru çocuklara aşılayarak vatan ve bayrak sevgisinin önemini doğru bir şekilde öğretmeyi amaçlıyor.
Derebahçe Sosyal Tesislerde gerçekleştirilen buluşmada İLKEM öğrencileri ve veliler tarafından Başkan Tok’a gösterilen ilgi dikkat çekerken, programa katılan veliler, “Böylesi güzel bir imkanı sağlayan İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’a teşekkür ederiz. Okul dışında böyle güvenilir bir eğitim yuvasının olması içimizi rahatlatıyor. Çocuklarımızı güvenle emanet ediyoruz” diye konuştular.
Öğrenci velileri tarafından alkışlarla karşılanan Başkan Tok yaptığı konuşmada büyük İlkadım ailesinin bir ferdi olmaktan gurur duyduğunu belirterek, “Bu akşam Belediyemiz İLKEM Eğitim Merkezlerinin öğrenci ve aileleri ile bir arada unutulmaz bir buluşma yaşıyoruz. Çocuklarımıza verdiğimiz değerin önemini bir kere daha onların güzel gözlerinde görme şansı bulduk. Sadece okul derslerine destek vermenin ötesinde, yarınımızın umudu evlatlarımızı ilim, irfan, vatan ve bayrak sevgisi ve bilgisiyle donatan İLKEM Eğitim Kurumlarımızda yarınların ‘büyük adamlarını’ yetiştirmenin gayretini yaşıyoruz. Verdiğimiz her çabanın karşılığını hem evlatlarımızdan hem de ailelerinden gördüğüm teveccüh ile alıyoruz. Büyük İlkadım ailesinin tüm fertlerine canı gönülden teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: