TEKNE VE OTOMOBİL FUARI

TÜYAP tarafından, Antalya Deniz Ticaret Odası işbirliği ile hazırlanan BOAT ANTALYA Motorlu, Motorsuz ve Yelkenli Tekneler ve Su Sporları Fuarı’nın, ANFAŞ’da tanıtımı yapıldı


 

 

Tüm Fuarcılık Yapım (TÜYAP) tarafından, Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Otelciler Federasyonu ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB)’in destekleriyle beraber Otomobil Distribütörleri Derneği (ODD) işbirliğiyle düzenlenen fuarın tanıtımı yapıldı.  Antalya OTOSHOW Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı, Antalya Deniz Ticaret Odası işbirliği ile hazırlanan BOAT ANTALYA Motorlu, Motorsuz ve Yelkenli Tekneler ve Su Sporları Fuarı tanıtımı Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde(ANFAŞ)’da tanıtımı gerçekleştirildi. Fuar 13-18 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. Fuara, TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdür’ü Cihat Alagöz, Antalya Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kendiroğlu ve Antalya Fuarcılık Genel Müdürü Ferhan Tinli katılım gösterdi.

“HAREKETLİLİK KATMAYI AMAÇLIYORUZ”

Boat Antalya ve Otoshow Fuarlarının bölge avantajına değinen TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdür’ü Cihat Alagöz, “TÜYAP Antalya iki büyük fuar ile kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor. Boat Antalya ve Otoshow Fuarları ile deniz ve otomobil sektörüne hareketlilik katmayı amaçlıyoruz. Sektördeki teknolojik gelişmeleri yerinde incelebileceğimiz Fuarlarda, motorlu-motorsuz yelkenli tekneleri ve su sporları ile tüm ekipmanların yanı sıra lider otomobil firmalarının en yeni modelleri ziyaretçileriyle buluşacak. Antalya, 640 kilometrelik uzunluğuna sahip sahil şeridiyle Türkiye’nin denize en fazla kıyısı olan kenti olmasının yanı sıra yurt dışından direk uçuşların olduğu Uluslararası Havalimanı’na da sahip. Denize bu kadar uzun kıyısı olan bir şehrimizin tekne ve su sporları fuarı yapmak hem katılımcılarımızı hem ziyaretçilerimizi hem de bizleri oldukça heyecanlandırıyor. Kente ve bölgeye önemli katkılarının olacağını inandığımız fuarlarımızın, şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“BİR ÇATI ALTINDA”

Fuarları ziyaret eden misafirlerin, motorlu ve motorsuz teknelerin yanı sıra balık av ve malzemeleri, dalış malzemeler, su sporları aksesuar ve ekipmanları, fonksiyonel doğa giysileri, su kaynağı, sörf, rafting malzemeleri, termal giysiler, kano, kayık, şişme botlar gibi her türlü malzemeleri bir çatı altında bulabileceklerini ve fuarın bölgeye canlılık getireceğinin altını çizen TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, “TÜYAP Fuarcılık olarak bölgede düzenleyebileceğimiz fuarlarımız ile ülke ekonomisine, bölge fuarcılığına ve ülkelerarası ticaretin gelişmesine önemli katkılar sağlayacağımıza inanıyoruz. Bu fuar ile Antalya’yı uluslararası seviyeye getireceğimize inanıyoruz. Birçok seminer ve söyleşiye ev sahipliği yapacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Eda YÜZER/GÜNDEM HABER

TEKNE VE OTOMOBİL FUARI Haberine Yorum Yapınız