‘İNSANSIZ KONSER’İ 500 BİN KİŞİ İZLEDİ

‘İNSANSIZ KONSER’İ 500 BİN KİŞİ İZLEDİ
REKLAM ALANI
25.06.2020
658
A+
A-

FRAPORT TAV Antalya Havalimanı sponsorluğunda, ATAV ve DJ Burak Yeter iş birliğinde hazırlanan ‘Müzikle kal, Antalya’yı hayal et’ projesi anlatıldı.  İnsansız konserin 24 saatte YouTube kanalında yarım milyon izleyiciye ulaştığı belirtildi

Antalya’da Tünektepe ve Tahtalı Dağı zirvesinde insansız konser verip, YouTube kanalına yükleyen DJ Burak Yeter, üçüncü insansız konserini 15 gün önce Antalya Havalimanı apronunda uçak önünde gerçekleştirdi. Antalya Havalimanı’nda düzenlenen Burak Yeter konserinin tanıtımına, Antalya Havalimanı genel müdürleri Deniz Varol ile Bilgihan Yılmaz ve ATAV Başkanı Yeliz Gül Ege ve DJ Burak Yeter katıldı. Havalimanı konserinin 24 saat önce YouTube kanalına yüklendiğini söyleyen Yeter, yarım milyon insanın şimdiden izlediğini kaydetti. ‘Tuesday’ adlı popüler miksini Antalya Havalimanı’nda da çalan DJ Burak Yeter, çocukluk hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını kaydetti.

“BİR IŞIK YAKTIK”

Lansmana katılan ATAV Başkanı Yeliz Gül Ege, Antalya’nın tanıtımına yön vermek için popüler kültür, doğa ve tarihi bir araya getirmek istediklerini anlattı. Ege, “Fraport TAV Antalya Havalimanı, Antalya’nın giriş ve çıkış kapısı olarak dikkat çekmektedir. Ünlü DJ Burak Yeter ile bu projeye başlarken havalimanında konser çekmek hayalimizdi ve bunu gerçekleştirdik. #MüzikleKal hashtag’iyle başlayan projemiz, Antalya’yı insanların neden tercih ettiğine yönelik bir ışık yaktı” diye konuştu. Fraport TAV Antalya Havalimanı Genel Müdürü Bilgihan Yılmaz ise, “Pandemi sürecinde turizmin etkilendiği gibi Antalya Havalimanı da etkilendi. Hiç yolcu görmediğimiz zamanlar oldu. Şimdilerde insanları uçak beklerken görüyoruz. Havalimanı yönetimi olarak bu tarz projelere destek vermeyi seven bir kurumuz. Turistin ilk gördüğü zincir ve son gördüğü zincir halkasıyız” diye konuştu. İbrahim LALELİ/ (DHA)

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.