İYİ PARTİ ADAYI ARSLAN ÖĞRETMENLİĞE BAŞLADI

İYİ PARTİ ADAYI ARSLAN  ÖĞRETMENLİĞE BAŞLADI
REKLAM ALANI
16.05.2019
177
A+
A-

 

31 Mart’ta İYİ Parti’den Aksu Belediye Başkan Adayı olan Durmuş Ali Arslan, seçimlerin ardından Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde öğretmenliğe başladı. Arslan’ın, önümüzdeki günlerde Büyükşehir Belediyesi’nde görev alması da bekleniyor

İYİ Parti’den Aksu Belediye Başkan Adayı olan Durmuş Ali Arslan, 31 Mart seçimlerinin ardından Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde öğretmenlik yapmaya başladı. Isparta Eğirdir Öğretmenevi Müdürlüğü’nden kendi isteğiyle feragat eden Arslan, coğrafya öğretmenliğine geri döndü. Arslan’ın Büyükşehir Belediyesi’nde görev alacağıyla ilgili söylentiler de halen devam ediyor.

TAKDİR BÖCEK’İN

Kendini eğitime adamışlığıyla ön plana çıkan Arslan’ın, Büyükşehir’de görev alıp almayacağıyla ilgili takdiri de Başkan Muhitin Böcek’e bıraktığı öğrenildi. Isparta’da görevli olmasına rağmen her fırsatta doğduğu büyüdüğü, toprağına ayak bastığı Aksu’ya gelen, özellikle Ramazan ayında olunması nedeniyle iftar sofralarında ilçe sakinleriyle bir arada olan Arslan’ın, Böcek’in uygun görmesi halinde eğitimine ve birikimine uygun bir alanda görev alabileceği öğrenildi.

Sercan AYTIŞ/ÖZEL

 

 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.