MEZARLIKTA SANDIK VAR

REKLAM ALANI
22.04.2018
2.469
A+
A-

03.04.2018

 

 

Bir çoğumuz 2000’li yılların yeni icatlarını, yeni keşiflerini Amerikalılar, Japonlar, Ruslar, Çinliler, Almanlar veya bilmem hangi gelişmiş ülkeler tarafından yapıldığını söyleyebilirsiniz ve dolaysıyla da elbette yanılırsınız. Türk’ün aklı ise uzay ötesi, bilim ötesi olduğunu bilir ama söylemezsiniz. Türkler bilineni, keşfedileni yeni keşifleriyle insanlığı şaşkına çevirmişlerdir.  Örneğin yıllar önce Almanları şoke eden Türkler jetonları delip ip bağlayarak yıllarca Türkiye’deki akrabalarıyla telefon görüşmesi yaptığını hatırlarsınız sanırım. Buna benzer bir çok hikaye dinlemişsinizdir.

Özelikle aklımızı yeni icatları yeni keşifleri para kazanma güç elde etmek için halkı aldatmak için zekamızı kullanır şeytanın bile aklına gelmeyecek keşifler yaparız. Banker Kastelli’nin sahibi Cevher Özden’den tutun, en son inek çiftliği yaratan son vurgun olan Çiftlik Bank’a kadar ülkemiz insanlarının keşfidir. En önemli keşif ise seçmenleri sandık başına götürme keşfi olarak karşımıza çıkmıştır. 

Yeryüzünde ilk kez duyacağınız şey ise İnanılmaz bir duruma imza atmıştır halkımız. Kazanmak uğruna mezarlıktaki ölüleri diriltip sandığa oy kullanmaya götürmüşler. Ölüler binlerce oy kullanmış istenilen partiye…

Bu dahice plan kimin?

Bu dahi insanlar kim?

Ölüler hangi partiyi tercih etmişler?

Gelin bu sorunun yanıtını Trabzon CHP Milletvekili Avukat Haluk Pekşen’den dinleyelim: Mezarlıkta 2 milyon 537 bin ölü sandık başına giderek oy kullanmış. 

Bu da yetmemiş, öteki dünyadan da insan transfer etmişiz. Bu insanları dini, dili, mezhebi belli olmayan bu insanları önce Müslüman, sonra Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yapmışız ve öteki dünyadan transfer ettiğimiz milyonu aşan bu insanları da seçim günü sandık başına götürmüşüz. 

Var mı dünyada bu beceriyi, bilgiyi üreten yetenek sahibi başka bir ülke?

Ne Japon’u, ne Alman’ı, ne Amerikalısı, ne de Çinlisi bu beceriyi gösterebilir. Bu beceri bize ancak ülkemize ait…

Ve gerçek..

Nasıl gerçek olur diyeceksiniz, ölü dirilir mi?

Öbür dünyadan nasıl insan transfer edilir olacak iş mi?

Bu soru yüksek seçim kuruluna Avukat Milletvekili Haluk Pekşen sormuş…

Yanıt ise ‘’Bu oylar gerçektir’’ yanıtıyla karşılaşmış. Yani ölülerin dirilişini, öbür dünyadan ülkemize transfer edilen insancıkları yaşayan vatandaşımız olarak kabul ederek verdikleri oyları kabul etmiş.

İşin en enteresan yanı da ölülerin ve Öbür dünyadan gelen vatandaşların tamamı oylarını ne hikmetse sadece AKP’ye vermişler…

Vaaay beeeee…

Ölüler bile AKP’li. Yani 50 yıl, 100 yıl önce yaşamış olan vatandaşlarımız da, başka dünyalardan transfer ettiğimiz insanlar da AKP’yi seçmiş…

Daha da ilginç olanı ise Haluk Peşen’in ölen anneannesinin annesi de meğerse AKP’li imiş ve oyunu AKP’den yana kullanmış. 

Bunu duyan Haluk Pekşen de anneannesinin annesinin hangi sandıkta oy kullandığını merak etmiş ve Yüksek Seçim Kurulu’na baş vurarak öğrenmek istemiş. O sandığı galiba kutsal sandık olarak hatıra diye saklamak istemiş…

Kim ne derse desin, biz büyük bir milletiz…

Dünya bu icatlarımızdan bu olağanüstü gücümüzden dolayı bizi kıskanıyor…

Biz dağları delip destanlar yazan…

Biz ölüleri dirilten…

Biz Öteki dünyadaki varlıkları, yani bilimin yok saydığını var eden…

Güçlü ve zeki bir milletiz…

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE…

 

 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.