MHP’LİLER ÇİFTÇİLERLE DON NÖBETİ TUTTU

MHP’LİLER ÇİFTÇİLERLE DON NÖBETİ TUTTU
REKLAM ALANI
22.02.2021
134
A+
A-

SERCAN AYTIŞ/ ANTALYA GÜNDEM ÖZEL MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun ile Aksu ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kemal Kara, beraberindeki partililerle birlikte Aksulu çiftçilerle don nöbeti tuttu. Aşırı soğuğa rağmen ikram edilen çay ve simitler eşliğinde yapılan sohbet ise yürekleri ısıttı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Antalya il yönetimi ile MHP Aksu ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kemal Kara, tarım sektörünün fedakâr emekçileri olan çiftçilerle birlikte sabaha kadar don nöbeti tuttu. MHP’li Kemal Kara, “Çiftçimizin alın terinin, emeğinin heba olmaması için ve onların her zaman yanında olduğumuzu göstermek amacıyla sabaha kadar çektikleri çileyi paylaştık” dedi.

ZOR GÜNLERİNDE YANINDAYIZ

Tarımın ülkemiz ekonomisinin temel direği olduğunu da belirten MHP’li Kara, “Tarım sektörümüz hem vatandaşımızın gıdasının sağlanması hem de çiftçimizin geçim kaynağı olması nedeniyle gözbebeğimizdir. Çiftçimizin bin bir emekle yetiştirdiği ürünlere zarar gelmemesi için bu gece seralardayız. Çiftçimizin zor günlerinde her zaman yanında olma gayreti içindeyiz. Ayrıca bende bir çiftçiyim ve çekilen emeği bire bir yaşayan insanım” diye konuştu.

3 MAHALLEDE ZİYARET

MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun da Murtuna, Boztepe ve Karaçalı Mahalleleri’ndeki çiftçileri ziyaret ettiklerini ve ürünlerini dona karşı korudukları bu zahmetli gecede yanlarında olduklarını belirterek, “Gecesini gündüzüne katarak vatanımız ve milletimiz için her türlü zorluğa göğüs gererek üretim yapan çiftçilerimize, bir nebzede olsa destek için ziyaretlerine geldik. İnşallah emeklerinin karşılığını alırlar. Hayırlı ve bereketli sezonlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.