MUHTEŞEM PROJEDE GERİ SAYIM BAŞLADI!

MUHTEŞEM PROJEDE GERİ SAYIM BAŞLADI!
REKLAM ALANI
11.09.2019
504
A+
A-

Antalya Oto Galericiler Yapı Kooperatifi Başkanı Hasip Akfırat, Aksu’ya yapılacak olan Galericiler Sitesi’ne (Auto Center) start vermek için artık gün saydıklarını belirterek, “Muhteşem bir proje olacak” dedi

Aksu’ya yapılacak olan Galericiler Sitesi’yle ilgili açıklamalarda bulunan Antalya Oto Galericiler Yapı Kooperatifi Başkanı Hasip Akfırat, “Marka değer olacak” diye adlandırdığı projeye start vermek için artık gün saydıklarını dile getirdi. Akfırat, “Projenin hayata geçmesiyle birlikte hem Antalya’nın hem de Aksu’nun marka değeri artacak ve bölge ekonomisinin kalkınmasına fayda sağlanacaktır. Her yönüyle Avrupai bir vizyon proje hazırladık” dedi.

ESNAF RAHAT EDECEK

Galericiler Sitesi’nin hizmete girmesiyle birlikte esnafın kaldırımlar üzerinde araç sergilemekten de kurtulacağını ifade eden Başkan Akfırat, “Yani hem esnafımız hem de vatandaşlarımız rahat edecek. Tramvayla dahi ulaşım sağlanabilir. Havalimanına sadece 5 dakika uzaklıkta. İçinde PTT’si, banka şubesi, noteri, döviz bürosu, restoranı, park gibi sosyal donatı alanlarına kadar her şey düşünüldü. Tamamen Avrupa standartlarında bir ortam sunulacak” diyerek sözlerine şöyle devam etti:

HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

“Buradan öncelikle projemize sonuna kadar destek veren başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Valimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, bakanlarımıza, Antalya Milletvekillerimize, STK’lara ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Göreceksiniz ki projemize başlayıp tamamladığımızda, kentimize ne büyük bir eser kazandırmışız. Çok çalıştık, çabaladık ve Allah’ın izniyle de son noktaya geldik. Kazmayı vurmak içinde heyecanla beklemeye başladık.”

Sercan AYTIŞ/ÖZEL

 

 

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.