Öğrencilerin Emniyet Müdürlüğüne İngilizce ziyareti

AKSU İLÇESİNDE ÖĞRENCİLERE ‘YABANCI DİLİN ÖNEMİ VE GÜVENLİK’ KONUSUNDA BİLGİLENDİRME YAPILDI. EMNİYETTE ÖĞRENCİLERİN YABANCI DİLE OLAN İLGİLERİNİ ARTIRMAK AMACIYLA ÖĞRENCİLER İLE İNGİLİZCE SOHBET EDİLDİ.

Aksu ilçesinde öğrencilere ’Yabancı Dilin Önemi ve Güvenlik’ konusunda bilgilendirme yapıldı. Emniyette öğrencilerin yabancı dile olan ilgilerini artırmak amacıyla öğrenciler ile İngilizce sohbet edildi.

Aksu Olay Gazetesinin 17 Aralık 2019 tarihli baskısında Aksu Özel Perge Anadolu Lisesi öğrencilerinin okulda aldıkları yabancı dil seviyelerini geliştirmek amacıyla Antalya’da yabancı turistlerin yoğun olarak bulundukları Perge Antik Kenti, Yat Limanı, Kaleiçi gibi bölgelere gidip, yabancı turistlerle diyalog kurdukları haberinin görülmesi üzerine, Aksu Perge Anadolu Lisesi öğrencileri İlçe Emniyet Müdürü Uğur Gülcü tarafından Aksu İlçe Emniyet Müdürlüğüne davet edildi. Öğrencilerin yabancı dile olan ilgilerini artırmak amacıyla öğrenciler ile İngilizce sohbet edildi. Öğrencilere gelecek ve kariyer planlamalarında yabancı dilin önemi hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu. ayrıca meslek seçiminin önemi ve meslek seçiminin hayatlarının geri kalanına etkileri gibi konularda okul öğrencilerine bilgilendirme yapılmış ve tavsiyelerde bulunuldu.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.