ÖZÇELİK, ‘KİRLİ DÖNEM BİTTİ’

REKLAM ALANI
04.09.2019
734
A+
A-

 

Mehmet Ali Alkan’ın cezaevine girmesiyle bakanlığın kayyum atadığı Antalya Şoförler Odası’nda, 6 Ekim’de seçimli genel kurul yapılacak. Şimdiden adaylığını açıklayan Niyazi Özçelik, “Kirli dönem bitti. Temiz bir yönetim anlayışıyla yola çıktık” dedi

Geçtiğimiz temmuz ayında ‘rüşvet ve yolsuzluk’ iddialarıyla Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’na operasyon düzenlenmiş, Başkan Mehmet Ali Alkan’da tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Ticaret Bakanlığı tarafından kayyum atanan Şoförler Odası’nda, yeniden 6 Ekim tarihinde seçimli genel kurul yapılacak. Daha önceden aday olan, ancak Alkan’a az bir farkla seçimi kaybeden Antalya Havalimanı Taksi Kooperatifi Üyesi Niyazi Özçelik, yoğun katılımlı bir toplantı düzenleyerek 6 Ekim’deki kongrede yeniden aday olduğunu duyurdu.

‘KİRLİ DÖNEM BİTTİ’

“Kirli dönem bitmiştir. Temiz bir yönetim anlayışıyla yola çıktık” diyen Özçelik’in toplantısına, Antalya Havalimanı Taksi Kooperatifi Başkanı Sebahattin Küçükbaşkan ile Otogar, Kemerağzı Kumsal Taksi Kooperatifi başkanları da katılarak tam destek verdi. Kurban kesiminin ardından kısa bir basın açıklaması yapan Başkan Adayı Özçelik, “Kazasız belasız bir seçim geçirmek istiyoruz. Adaylığımız şimdiden tüm üyelerimize hayırlı, uğurlu olsun. Taksicisi, çekicisi, kamyoncusu, nakliyecisi 5 bin üyemiz var ve Allan nasip ederse hepsinin de başkanı olacağım” dedi.

‘ACI OLAYLAR YAŞADIK’

Özçelik, “Odamız ve üyelerimiz birkaç ay içerisinde hiç olmasını istemediğimiz olaylar nedeniyle çok acı günlerden geçti. Rabbim inşallah bizlere bir daha böyle olaylar yaşatmaz. Kirli dönem bitmiştir ve temiz bir yönetim anlayışıyla üyelerimizin karşısına çıktık. Projelerimizle, hizmetimizle adil ve adaletli bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. Bizim esnafımız temizdir. Bizim taksicimiz dürüsttür. Onlar can taşıyor, çocuk taşıyor, eşlerimizi, anlarımızı, namusumuzu taşıyor. Onların bu alın terine, dürüstlüğüne, kutsal görevine laf getirtmeye de kimsenin hakkı yok” diye konuştu.

KÜÇÜKBAŞKAN’DAN TAM DESTEK

Toplantı sırasında hazır bulanan ve Özçelik’e hep destek, tam destek verdiklerini açıklayan Antalya Havalimanı Taksi Kooperatifi Başkanı Sebahattin Küçükbaşkan ise, “Kooperatifimizin üyesi olduğundan gurur duyduğumuz Niyazi Özçelik kardeşimize desteğimiz sonsuzdur. Dürüstlüğü, çalışkanlığı, adaletli olmayı kendisine ilke edinmiş olan bu kardeşimizin her daim yanında olacağız ve yapacağı tüm çalışmalarda desteğimizi esirgemeyeceğiz. Artık Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda tertemiz, bembeyaz yeni bir sayfa açıyoruz. Hepimize hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. Sercan AYTIŞ

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.