Pazaryeri’nde çocuklar için park çalışmaları devam ediyor

Pazaryeri’nde çocuklar için park çalışmaları devam ediyorBilecik’in Pazaryeri İlçe Belediye ekipleri tarafından çocuklar için park alanı yapma çalışmaları devam ediyor.
Yapılan park çalışmalarını yerindeBilecik’in Pazaryeri İlçe Belediye ekipleri tarafından çocuklar için park alanı yapma çalışmaları devam ediyor.
Yapılan park çalışmalarını yerinde inceleyen Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Hemşehrilerine verdikleri sözleri yerine getirdiklerini belirten Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, “Doğanlar Mahallesi ve Yüzbaşı Mahallesi’ndeki hemşehrilerimiz dinlenmek ve çocuklarının oyun oynamaları için bizden park talebinde bulundu. Bu isteklerini bizden önce de dile getirdiklerini fakat bir sonuç alamadıklarını söylediler. Hemen çalışmalara başladık. İmar planında istedikleri yeri park alanı olarak önce imar komisyonunda, sonra belediye meclisinde onaylayarak yer sorununu çözdük. Yerin tesviyesi yapıldı. Oyun gurubunu ve sokak aletlerini yerleştiriyoruz. Kaldırım çalışmalarımız da tüm hızıyla devam ediyor. Bizlere desteğini dualarını esirgemeyen Pazarcıklı hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: