YEŞİL’E GEÇMİŞ OLSUN

REKLAM ALANI
20.11.2019
1.632
A+
A-

İYİ Parti Aksu ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ramazan Özen, sporcu ameliyatı geçiren Kırkpınar Başpehlivanlarından Mehmet Yeşil Yeşil’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Özen, “Aslı nesli Aksu Karaözlü olan gururumuz, medarı iftarımız Yeşil Başpehlivanımız, bu sezonda er meydanlarını titretecektir” dedi

Kısa süre önce sporcu ameliyatı geçiren Kırkpınar Başpehlivanlarından Mehmet Yeşil Yeşil’e moral ziyaretinde bulunan İYİ Parti Aksu ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ramazan Özen ile Antalya Havalimanı Taksi Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Şaban Nizam, geçmişi başarılarla dolu olan Yeşil Yeşil’in Aksu’nun gururu bir başpehlivan olduğunu söyledi.

MEDARI İFTARIMIZ

Tarihi Kırkpınar’da iki kez başpehlivan olan, Türkiye’nin her yerinde sayısız başpehlivanlıklar kazanan Yeşil Yeşil’in Mustafa Kemal Atatürk’ün de işaret ettiği gibi ‘Zeki, çevik ve ahlaklı’ bir sporcu olduğuna değinen Özen, “Yeşil başpehlivanımız, bu yıl da er meydanlarını titretecektir. Aslı nesli Aksu Karaözlü olan Mehmet Yeşil Yeşil, her zaman gurur duyduğumuz, medarı ihtarımız bir başpehlivandır” dedi.

YEŞİL’E MORAL OLDU

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Yeşil Yeşil ise, “Bugün beni ziyarete gelen Aksu’muzun değerli siyasetçilerinden kardeşim Ramazan Özen ile taksici esnafımızın değerli yöneticisi Şaban Nizam abim, bana büyük bir moral kaynağı olmuştur. Küçük bir operasyon geçirdim ve sahalara dönmek içinde sabırsızlanıyorum” diye konuştu. 

Sercan AYTIŞ/ÖZEL  

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.