YUSUF ÜRAS MHP’DE

 

Kemer’in kapanan Tekirova Belediyesi eski Başkanı Yusuf Üras, MHP’ye katıldı. Üras’a, İl binasında düzenlenen törenle rozeti takıldı. MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, “Yusuf Bey’in partiye katılması kendisi için bir onursa, bizim için de bir şereftir” dedi

Tekirova Belediyesi’nin Ak Partili eski Başkanı Yusuf Üras, düzenlenen törenle MHP’ye katıldı. Törende Yusuf Üras’ın Kemer belediyesine aday olduğunu söyleyen Antalya MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy, “Kendisinin partiye katılması kendisi için bir onursa bizim için de bir şereftir. Kemer’de uzun yıllar siyaset yapmış. Tekirova’da Belediye Başkanlığı yapmış ve başkanlıklar öncesi muhtarlık yapmış. Kamuoyunun ve basının da yakından tanıdığı bir isim Yusuf Üras. Kendi doğduğu büyüdüğü kendi ilçesine hizmet edeceğini ve bu hizmet yarışına katılmak istediğini önce ilçe teşkilatındaki arkadaşlara, sonra bizlerde farklı zamanlarda bize iletti. Bir istişare yaptık” diye konuştu. Başkan  Mustafa Aksoy, Kemer’den şu anda tek aday adayının Yusuf Üras olduğunu ve ancak aday olmak isteyenlere de kapıların açık olduğunu ifade etti.

“MHP BAYRAĞI DALGALANACAK”

Başkan Mustafa Aksoy, 31 Mart seçimlerine hazır olduklarını ve 15 Aralık tarihine kadar MHP Genel Merkezinde aday başvurularının devam ettiğini söyledi. Adayların belli bazı yerlerde belli olduğunu ifade eden Aksoy, Antalya’da henüz net bir şekilde açıklanmış olduğu bir yerin olmadığını kaydetti. Kemer’den yana umutlu olduğunu vurgulayan Aksoy, “Kemer’de 2009 ve 2014 seçimlerini aldık. Kemer’de yeniden üç hilalli bayrağımızı dalgalandırmak üzere saha çalışmalarını yapan arkadaşlar bunun startını verecekler. MHP bayrağı dalgalanacak. Bende il başkanı olarak onaylayarak ve emirle veriyorum. . Kemer bizim için önemli. Orada güçlü bir kadroyla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Orayla birlikte Korkuteli ve Finike’yi de tekrar alacağız” ifadelerini kullandı.

MHP’ye geçmekten mutluluk duyduğunu dile getiren Yusuf Üras, “Benim için MHP adına yarışlarda çalışmak bir onurdur. 31 Mart’ta üç hilalimizi Kemer’e dikeceğiz. Ben her zaman ekip adamı ve dava adamı oldum” dedi.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: