Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

ANTALYA’DA EN İYİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi tarafından 8’nci Antalya Edebiyat Günleri düzenlendi. Törende öykü dalında yılın en iyilerine ödülleri verildi.

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi tarafından

Antalya Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde 8’nci Antalya Edebiyat Günleri düzenlendi. Törende Onur Ödülleri ve Öykü Kitabı kategorilerinde en iyilere ödül verildi. Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren gönüllü Genel Yönetmeni Ferruh Tunç, “Biz onlara ödül vermiş gibi olduk aslında ama aslında onlar kentimizi onurlandırdılar” dedi.

ANTALYADA EN IYILER ODULLENDIRILDI 2 Medium ANTALYA’DA EN İYİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
ANTALYA’DA EN İYİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ 1

Törende tarafından Onur Ödülleri kategorisinde Erendiz Atasü ve Ali Cengizkan ödül sahibi olurken, En İyi Öykü Kitabı Ödülü Şenay Eroğlu Aksoy’a, En İyi İlk Öykü Kitabı Ödülü ise Okşan Mağara ve Aslıhan Duman’a takdim edildi. Törende konuşma yapan Tunç, şu şekilde konuştu; “Hepimizin amacı iyiliğin, güzelin, değerinin mümkün olduğunca insanın evine, kalbine ulaşması ama kalbine ve evine ulaşırken onları aldatarak onları istismar ederek onları yanıltarak yapılmasına karşıyız. Antalya Edebiyat Günlerinin vazgeçemediği, vazgeçmediği 8 yıldır bir ilkesi var. O da bu düzeyden taviz vermemek.Her yıl çok değerli edebiyatçılar bize katıldı. Biz onlara ödül vermiş gibi olduk aslında ama aslında onlar kentimizi onurlandırdılar.”

ANTALYADA EN IYILER ODULLENDIRILDI 3 Medium ANTALYA’DA EN İYİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
ANTALYA’DA EN İYİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ 2

Ödül Töreni sonrası Vedat Sakman, konseri ile devam etti. BÜLTEN