Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

ANTALYA’DA KİTAP FUARI START ALIYOR

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 13’ncüsü düzenlenen kitap fuarı 24 Kasım’da kitapseverlerle buluşuyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 13’ncüsü düzenlenen kitap fuarı 24 Kasım’da kitapseverlerle buluşuyor.

Daha önce dönemin Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından başlatılan, Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra da kapsamını büyüterek devam eden kitap fuarının 13’ncüsü başlıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Cam Piramit’te yapılacak olan fuara Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları çerçevesinde daha geniş bir katılım sağlanmaya çalışılıyor. Son yapılan fuarda Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in yazdığı ve hastalık sürecini anlattığı İkinci Yaşam Siyaset ve İhanet kitabı damgasını vurmuştu.

Bu yılki fuara da geniş katılım bekleniyor. Bununla ilgili bir de sosyal paylaşımı yapan Böcek Antalyalıları fuara davet etti. Böcek paylaşımında “Milyonlarca kitapsevere ev sahipliği yapan Antalya Kitap Fuarı’mız 13’üncü kez kapılarını ziyarete açıyor. Binlerce kitap ve birbirinden değerli yazarların yer alacağı fuarımıza tüm vatandaşlarımızı bekliyorum” dedi.

13. Antalya Büyükşehir Belediyesi Kitap Fuarı 24 Kasım’da başlayıp 3 Aralık’ta sona erecek. Fuar saat 10.00 ile saat 20.00 saatleri arasında gezilebilecek.

YUNUS DEMİR antalyaningundemi.com