Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

ANTALYA’NIN YOLLARI İSYAN ETTİRİYOR

Antalya’nın bitmek bilmeyen yol problemleri, kaldırımların olmaması artık vatandaşa isyan ettiriyor. Dünyaca ünlü Konyaaltı Sahil yolunda kaldırımın olmamasına tepki gösteren vatandaşlar, “Ezilmemek için kendimizi koruyoruz” dedi.

Antalya’nın bitmek bilmeyen yol

Dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’ne ulaşmak için yaya yolunu kullanan vatandaşlar bazı noktalarda kaldırım bulunmayınca yayalar ve sürücüler zor zamanlar geçiriyor. Bu durumda sürücü yayaya çarpmamak için yavaş giderken, yayada kendini korumak için araçların yanından geçmek zorunda kalıyor. Bu duruma karşı çözüm bekleyen vatandaşlar ise Belediye’den bu durumu düzeltmelerini talep ediyor.

Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahile ulaşmak için yürümek zorunda kalan vatandaşların kaldırım olmadığı için duvar diplerine de arabaların park yapması üzerine ortada kalıyorlar. Arabaların yanından geçmek zorunda kalan vatandaşların hem sürücüler için hem de vatandaşlar için tehlikeli duruma dönüşüyor.

isyan ettiren yollar resim Small ANTALYA’NIN YOLLARI İSYAN ETTİRİYOR
ANTALYA’NIN YOLLARI İSYAN ETTİRİYOR 1

“EZİLMEMEK İÇİN KENDİMİZİ KORUYORUZ”

Dünyaca ünlü sahiline sahibiz ama yolda yürümemiz için kaldırım bile yok. Yarın hem sürücüler hem bizim için zor oluyor. Her dolmuş sahilden geçmiyor. Bizde caddeden inip yürümek zorunda kalıyoruz o zamanda bu sorunla karşılaşıyoruz. Yarın bir gün birimize araba çarpsa ne olacak? O zaman mı yapılacak bu kaldırımlar? Durumun o raddeye gelmemesi için Belediye’nin şimdiden bir önlem yapması gerekiyor. Kendi canımızı kendimiz koruyoruz” şeklinde konuştu. BADE ÖNDER www.antalyanıngündemi.com ÖZEL HABER