Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

ANTALYASPOR BAYRAĞI AFRİKA’DA DALGALANDI

Antalyaspor adına Afrika da turnuva düzenlendi. Afrika da Sierra Leone ülkesinde Afrika’nın sekiz ayrı takımının katıldığı bir turnuva düzenlendi.

Antalyaspor adına Afrika da

Antalyaspor dış ilişkiler departmanı sorumlusu Erdem Erdal düzenlenen turnuva ile ilgili bilgi verdi. Erdal” Turnuvanın organize edildiği ülke: Sierra Leonedir. Bu ülkede ortak akademimiz: Star sport academy ve Antayaspor ortaklığı ile yapılan bir turnuva oldu. Turnuva U19 turnuvası idi. Toplam 16 takım 8 ayrı Afrika ülkesinden katılım vardı.

ANTALYASPOR BAYRAGI AFRIKADA DALGALANDI 1 ANTALYASPOR BAYRAĞI AFRİKA’DA DALGALANDI
ANTALYASPOR BAYRAĞI AFRİKA’DA DALGALANDI 1

Ülkeler: Senegal, Ginea, Mali, Benin, Liberya, Gana, Sierra Leone takımları etc. Leone ülkelerinden oldu. Toplamda 400 oyuncu katıldı. Ortalama 6 gün boyunca 20 binden fazla kişi turnuvayı izledi. Avrupadan Fransa,P olonya, Sirbistan, Bulgaristan, Slovakya vs. ülkelerden toplamda 27 Scout yönetici ve sportif direktörler izledi. ” Antalyaspor dış ilişkiler departmanı sorumlusu Erdem Erdal bu turnuvada beğenilen oyuncularda ilk öncelik Antalyaspor’un olacak. Turnuva boyunca kulüpten herhangi bir harcama olmadığı gibi tüm sokaklar ve kupalar Antalyaspor Logosu ile donatıldı. Turnuva haricinde Türkiye Büyükelçiliği, Sierra Leone futbol federasyonu ve Sierra Leone spor bakanlığı ziyaretlerinde bulunduk” dedi. Antalyaspor adına Erdem Erdal ayrıca Sierra Leone futbol federasyonunda Antalya spor innovation hub birimi tarafından antrenörlerin eğitimi hakkında görüşüldü. BÜLTEN