Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

ARI GİBİ ÇALIŞANA BAL GİBİ DESTEK

Antalya Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı üreticiye kovan desteği vermeyi sürdürüyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Tarımsal

Antalya Büyükşehir Belediyesi üreticiye destek vermeye devam ediyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan sosyal medya paylaşımında, “Arı gibi çalışana bal gibi destek. Kırsal kesimde yaşayan üreticilere arıcılık faaliyetlerinin sürdürülebilirliği ve gelişmesine destek vermek amacıyla arı kovanı hibe ettik.” paylaşımı yapıldı.

antalya ari Small ARI GİBİ ÇALIŞANA BAL GİBİ DESTEK
ARI GİBİ ÇALIŞANA BAL GİBİ DESTEK 1

Antalya Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından arı üreticilerine kovan dağıtımını sürdürüyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin arı kovanı desteğinden yararlanan üreticiler, “Daha önce Büyükşehir Belediyesi arıcılık eğitimleri de vermişti. Şimdi de Büyükşehir Belediyesi ücretsiz kovan veriyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi sayesinde iş sahibi olduk” dediler.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkililer ise “Kırsal kesimde yaşayan vatandaşlar için arıcılık faaliyeti önemli bir gelir kaynağı oluyor. Üreticilerimiz Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na dilekçe ile başvurarak arı kovanı desteğinden yararlanabiliyor” dediler. NİHAT TOKLU antalyaningundemi.com

antalya aricilik Small ARI GİBİ ÇALIŞANA BAL GİBİ DESTEK
ARI GİBİ ÇALIŞANA BAL GİBİ DESTEK 2