BAŞARAN’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

BAŞARAN’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ
REKLAM ALANI
10.08.2020
1.102
A+
A-

AYFER ŞİMŞEK / ANTALYA GÜNDEM HABER

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, Eylül ayında yapılacak olan 1. Olağan İYİ Parti İl Kongresi’ne adaylığını dün Cam Piramit’te yaptığı toplantı ile açıkladı. Başaran’ın adaylık açıklaması büyük ilgi gördü. Başkan Başaran, “Bizler, yani cesur yürekliler Türkiye’nin umuduyuz” dedi

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, Eylül ayında yapılacak olan 1. Olağan İYİ Parti İl Kongresi’ne adaylığını dün Cam Piramit’te yaptığı toplantı ile açıkladı. Başaran’ın adaylık açıklaması büyük ilgi gördü. Açıklamaya Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. İYİ Parti’nin Türkiye’nin umudu olduğunu söyleyen Başkan Başaran, “Unutulmamalıdır ki, biz dünyanın en gözde ve zorlu coğrafyasında yaşan bir milletiz. Atatürk, Cumhuriyet, Türk Milleti ve Türk sevgisi ortak paydamızdır. İşte bu sebeple karşımıza çıkarılan bütün engelleri birlikte aşarak bu günlere geldik. Milletimizin birliği, dirliği ve geleceği için milli, ilkeli ve kararlı bir duruşa sahip olan Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendi ile birlikte, doğru insanlarla hedefe yürümeye devam edeceğiz. Cumhuriyetimizi ilelebet koruyacak ve yaşatacağız. Birlikte çalışacağız. Birlikte mücadele edeceğiz. Omuz omuza vereceğiz. Önce adına başkanlık dedikleri bu ucube sistemi değiştireceğiz. Parlamenter demokratik sistemi ülkemize yeniden getireceğiz. Bu salonu dolduran bizler mesuliyetimizin farkındayız. Kararmakta olan ufku, iyilik güneşi ile aydınlatacak, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i cumhurbaşkanı yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerine yer verdi.

“TÜRKİYE’NİN UMUDUYUZ”

Bizler, yani cesur yürekliler Türkiye’nin umuduyuz diyen Başaran, sözlerine şöyle devam etti:

“İYİ Parti Türkiye’nin umududur. Genel Başkanımız Meral Akşener Türkiye’nin umududur. Bizler, yani cesur yürekliler Türkiye’nin umuduyuz.  İYİ Parti, vatanseverlerin karargahıdır. İYİ Parti; Kuva-i Milliye hareketinin merkezidir.  İYİ Parti; Demokratik, Laik, sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin temsilcisidir. İYİ Parti; Kalkınmanın partisidir. İYİ Parti; Özgürlüğün bedelidir. İYİ Parti; Yolsuzluğun düşmanıdır. İYİ Parti; Sultan Alparslan, Fatih Sultan Mehmet, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün partisidir. İYİ Parti; İyi ve cesur insanların partisidir. Bütün ilçelerimizde İYİ Parti’yi var eden teşkilatlarımız kuruldu ve kongrelerimizi yaptık. Salonları engellediler vazgeçmedik. Omuz omuza verdik, her engel karşısında birbirimize kenetlendik. 100 bin imza dediler 4 saatte topladık. Boş binaları yönetmek için değil, Türkiye’yi yönetmek için öne atıldık. Yağmur altında sokaklarda üyelik çalışmaları yaptık, arkadaşlarımıza sataştılar, saldırdılar ama biz yılmadık. Tüm zorlukların üstesinden her zaman olduğu gibi birlikte geldik. Herkesin koltuğuna sıkı sıkı tutunup, saklandığı dönemlerde bizimle yola çıkan sizler, yılmadan usanmadan bir gayret ortaya koydunuz. Bu siz cesur yüreklilerin eseridir.”

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.