Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN KACAR, EGE BİG TOPLANTISINA KATILDI

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) tarafından Denizli’de düzenlenen “Ege Bölgesi İş Geliştirme ve İstişare Toplantısı” sanayi ve ekonomi çevresinden pek çok ismi bir araya getirdi.

Anadolu Aslanları İş Adamları

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Denizli Şubesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen “Ege Bölgesi İş Geliştirme ve İstişare Toplantısı, Karahayıt’ta gerçekleştirildi. Toplantıya önceki dönem Ekonomi Bakanı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, AK Parti Denizli Milletvekillerimiz Cahit Özkan ve Şahin Tin, ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanı Hüseyin Memişoğlu, TÜRSAB Pamukkale Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Turan Köseoğlu iş dünyasından diğer davetliler katıldı.

BASKAN KACAR EGE BIG TOPLANTISINA KATILDI 2 Medium BAŞKAN KACAR, EGE BİG TOPLANTISINA KATILDI
BAŞKAN KACAR, EGE BİG TOPLANTISINA KATILDI 1

Toplantıya ilişkin değerlendirmede bulunan Onur Kacar şunları ifade etti;ASKON tarafından aylık ekonomi değerlendirme toplantılarının haricinde Bölgesel İş Geliştirme ve İstişare Toplantılarının icra edilmesi, bulunduğumuz bölgelerde ortak ticari kültürün oluşmasın ve yarınlarının güçlü Türkiyesinin inşasına vesile olacak projelerin ortaya çıkmasına vesile olmaktadır. Ortak akılla icra edilen bu toplantılar sayesinde çok verimli çıktılar almaktayız. Bu çıktılardan biri de bölgesel ticaretin gelişimi üzerine olmaktadır. ASKON Antalya Şubesi olarak Antalya’mıza katkı sunacak her türlü çalışmanın içinde olmaya devam edeceğiz. Bölgesel ekonomik iş birlikleri ile Antalya ekonomimize katkı sunarak şehrimizin gelişmesinde öncü kurumlardan biri olmaya devam edeceğiz” dedi. BÜLTEN