Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

BEKÇİLERİN ŞÜPHELERİ GERÇEK ÇIKTI

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı mahalle bekçileri,  ellerinde valiz bulunan kişilerden şüphelendi. Şüphelilerin valizinden esrar, üst aramasında da ruhsatsız silah çıktı.

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü'ne

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı mahalle bekçileri,  ellerinde valiz bulunan kişilerden şüphelendi. Şüphelilerin bekçileri görünce kaçması sonrası başlayan kovalamaca da yakalanan şüphelilerin valizinden esrar, üst aramasında da ruhsatsız silah çıktı.

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatları doğrultusunda Kepez  İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı görev yapan çarşı ve mahalle bekçileri, Habipler Mahallesi’nde devriye görevi sırasında valizli kişiler dikkat çekti. Şüpheliler bekçileri görünce kaçıp izlerini kaybettirmek istese de başarılı olamadı. Kovalamaca sonucu otluk alan içerisinde İ.A. ve İ.B.  yakalandı. Şüphelilerin yapılan üst aramasında ruhsat silah ve 5 mermi, valizlerde yapılan aramada da 32 ayrı paket halinde daralı toplam ağırlığı 17 kilogram esrar (skunk) maddesi ele geçirildi. Soruşturma sürüyor. DHA