Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

BU ÇOCUKLARA KİM DUR DİYECEK?

Antalya’nın Kepez İlçesi’nde paten kayan çocukların akan trafikte otobüslerin arkasına tutunarak gitmesi hem vatandaşlara hem de sürücülere korku salıyor. Bu duruma isyan eden vatandaşlar, “Bu çocuklara kim dur diyecek?” sorusunu sorarak, yetkililere seslendi.

Antalya’nın Kepez İlçesi’nde paten

Kendilerine macera arayan çocuklar vatandaşların yüreğini hoplamaya devam ediyor. Antalya Kepez Belediyesi yakınlarında paten kaymak isteyen çocuklar kendilerine macera arayarak akan trafikte otobüsün ya da arabaların arkasından tutunarak gitmesi vatandaşlarda korkuya sebep oluyor. Durumla ilgili konuşan vatandaş, “Çocuk oldukları için durumun farkında değil onları uyarması gereken anne-babalarıdır” dedi. Bu duruma isyan eden vatandaşlar, “Bu çocuklara kim dur diyecek?” sorusunu sorarak, yetkililere seslendi.

ÇOCUKLARI UYARACAK OLAN ANNE BABA

Çocukların tehlikeli oyunuyla ilgili çocukları gözlemleyip uyarmaları gerektiğini söyleyen vatandaş “Onlar çocuk olduğu için kendilerine macera arıyorlar. Yaptıklarının ne kadar tehlikeli olduğunun farkında değiller. Çocukları uyarmaları gereken anne-babalardır. Hem kendi canlarını hem sürücüleri tehlikeye sokuyorlar. Bu durumla ilgili velilerin çocuklarını gözlemleyip gerekli önlemleri almaları gerekiyor. Allah korusun çocuklara bir şey olsa hem ailenin canı yanacak hem de sürücülerin canı yanacak. Böyle bir şey olmaması için şimdiden dikkat edilmesi gerekiyor” şeklinde konuştu. BERFİN ÇAĞDAŞ /antalyanıngundemi.com/  ÖZEL HABER