Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

BU HAMBURGERLER ÖZEL

Antalya’da düzenlenen GastroAntalya etkinlikler ile göz doldurdu. Çeşitli lezzetlerin bir araya geldiği GasroAntalya’da Adalya Vakfı Engelsiz Kafenin özel çocuklarının yaptığı hamburger tam not aldı.

Antalya’da düzenlenen GastroAntalya etkinlikler

Akdeniz Şefler Kulübü Derneği’nin (ASKDER) Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi’nde 4’üncüsünü düzenlediği GastroAntalya çeşitli lezzetlerle ziyaretçilerinin hem gözünü hem de karnını doyurdu.

BU HAMBURGERLER OZEL 3 Medium BU HAMBURGERLER ÖZEL
BU HAMBURGERLER ÖZEL 1

Muratpaşa Belediyesi ve Adalya Vakfı’nın engelli bireyler ve ailelerine yönelik sosyal destek programlarını yürüten Engelsiz Kafesinin özel çocukları da GasroAntalya’da tezgah başına geçerek hamburger hazırladı. Ünlü şeflerin tadım yaptığı hamburgerler tam not aldı.

BU HAMBURGERLER OZEL 5 Medium BU HAMBURGERLER ÖZEL
BU HAMBURGERLER ÖZEL 2

SEVGİYLE YAPILAN YEMEKLER

Adalya Vakfı Engelsiz Kafe GastroAntalya’ya 32 çocukla katıldı. Şef Mehmet Yeşer’de özel çocuklara hamburger yapımında yardım etti.  Yarışmanın jüri üyeliğini ve aynı zamanda başkanlığını yapan şef Bilal Yüreğir “Benim 4’üncü kez özel çocuklarımızla deneyimim oldu. Her sene heyecanla bugünü bekliyoruz. Yarışmanın en güzel, en tatlı ve en heyecanlı geçtiği nokta burası” diye konuştu. Yüreğir özel yeteneklerin hazırladığı lezzetleri tadarken sözlerine şöyle devam etti:“Sevgiyle yapılan bir yemeğin ne kadar lezzetli ne kadar güzel olacağını bir kez daha test ediyoruz. Yediğim en güzel hamburger diyebilirim. Çünkü aşkla ve sevgiyle yapılmış. Onların yüreklerinin güzelliği, yüzlerinin güzelliği buraya yansımış.”

BU HAMBURGERLER OZEL 6 Medium BU HAMBURGERLER ÖZEL
BU HAMBURGERLER ÖZEL 3

Yarışmanın sonunda yarışmanın başkanları Tamer Özkan ve Yüreğir tarafından çocukların her birine madalya verildi.  BÜLTEN