Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

BU SÖZLER ORTALIĞI KARIŞTIRIR

Antalya’da yayın yapan haberimizvar.net’in haberi ortalığı karıştıracak. Sitenin iddiasına göre CHP Kepez İlçe Başkanı Önder Kurnaz’ın sarf ettiği “Muhittin Böcek’in adaylığı benden geçer” sözleri şaşkınlık yarattı.

Antalya'da yayın yapan haberimizvar.net'in

CHP’de Kepez Belediye Başkan aday adaylarının sözleri ortalığı karıştırıyor. Geçtiğimiz günlerde ANET Genel Müdürü Mesut Kocagöz’ün whatsapp yazışması olay olmuştu. Kocagöz Özgür Özel’in seçilmesinin ardından Muhittin Böcek’in aday olamayacağını belirten bir yazı yazmış sonrasında yazıyı kaldırmıştı. Bu olayın ardından Kocagöz’ün adaylığı bitti derken, bir diğer aday adayı Önder Kurnaz ise aday adaylığında güç kazanmıştı.

83904333 2704867906269203 6364788688223731712 n BU SÖZLER ORTALIĞI KARIŞTIRIR
BU SÖZLER ORTALIĞI KARIŞTIRIR 1

Ancak haberimizvar.net’in haberine göre bir büyük gaf da Kurnaz’dan geldi. Haberde şöyle denildi:

“CHP Kepez İlçe eski Başkanı, Kepez Belediye Başkan Aday Adayı Önder Kurnaz’ın özel görüşmeler ve siyasi toplantılarda; “Değişimcilere 17 delege verdik. İmamoğlu bunun karşılığında ‘cazip’ teklifte bulundu! Teklifi kabul etmeyip ben de Kepez ve Konyaaltı’nı istedim. Kepez ve Konyaaltı bizim. Büyükşehir için de konuştum. Anlaştık. Muhitin Böcek’in adaylığı da bu saatten sonra benden geçer.” diye konuştuğu iddia edildi. Siyasi kulislere bomba gibi düşen bu iddia Antalya siyasetinde taşları yerinden oynatacak gibi…”

HABER MERKEZİ