Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP’DE BİR İLK

CHP Serik İlçe Başkanı Şeref Çimen bir ilke imza attı. Antalya’nın Serik ilçe ve beldesinde görev yapmış eski başkanları bir araya getiren Çimen, başkanlarla kahvaltı organizasyonu gerçekleştirdi.

CHP Serik İlçe Başkanı

CHP’de geçmişten bugüne kadar görev yapmış ilçe ve belde başkanları bir araya geldi. CHP Serik İlçe Başkanı Şeref Çimen, Serik eski ilçe ve belde başkanlarını bir araya getiren organizasyon gerçekleştirdi. İlk kez yapılan organizasyonda Başkan Şeref Çimen 4 eski belde başkanı ve 15 eski ilçe başkanı ile Boğazlar Balık Evi’nde kahvaltıda buluştu.

Serik’te başkanlar buluşması yapıldı. Başkan Şeref Çimen’in gerçekleştirdiği buluşmaya Karadayı eski belde belediye başkanları Arif Kuş, Ömer Gürler, Ali Çırpıcı, Abdurrahmanlar eski belde belediye başkanı Yusuf Gizli katıldı. Organizasyona katılan eski ilçe başkanları ise Ali Kuş, Ali Demir, Bekir Kuş, Mehmet Ali Karacan, Ali Pırtık, Mustafa Kurt, İbrahim Demir, Yusuf Etli, Güzel Karadal, Recep Göde, Osman Demiroğlu, Abdullah Akbaba, Özay Ceyhan, Yusuf Dinç ve Mehmet Dolunay oldu. AYŞEGÜL ŞAHİN https://antalyaningundemi.com/