Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

DANIŞMAN AYHAN DAYOĞLU: TÜRBÜLANSTA BÜYÜMEK

Yörük Sanayici ve İş İnsanları Derneği (YÖRSİAD), üye toplantısını gerçekleştirdi. Yönetici Koçu, Mentor ve Danışman Ayhan Dayoğlu, “Değişime uyum sağlayanlar başarılı olan insanlardır” dedi.

Yörük Sanayici ve İş

Yörük Sanayici ve İş İnsanları Derneği (YÖRSİAD), Kasım ayı toplantısını Hotel Su’da gerçekleştirdi.  Gerçekleştirilen toplantıya YÖRSİAD Başkanı M. Aykut Ege, Akdeniz Reklamcılar Derneği’nin Başkanı Fulya Sarman, Flow Coaching ve Arkeon Danışmanlık Antalya İl Temsilcisi Ayşegül Sağ, üyeler ve konuk olarak Yönetici, Mentör ve Danışman Ayhan Dayoğlu katıldı. Toplantının açılış konuşmasını Dernek Başkanı Aykut Ege gerçekleştirdi. 100’üncü yıl bir gün değil her gün diyen Dernek Başkanı Aykut Ege, “YÖRSİAD olarak 19 Kasım Pazar günü Muratpaşa Belediyesi ev sahipliğinde Kıbrıs Türk Kültür Derneği Antalya Şubesi ve Türk Emekli Subaylar Derneği Antalya Şubesi ile birlikte hem Türkiye’nin 100’üncü yılını kutlamak hem de Kıbrıs’ın 40’ıncı yılını kutlamak için bir konser yapacağız. Sene boyunca aktivitelerimiz devam edecek” dedi. Akdeniz Reklamcılar Derneği olarak bu sene Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi ile proje paylaştıklarını belirten Akdeniz Reklamcılar Derneği’nin Başkanı Fulya Sarman, “Öğrencilerimizin iş hayatına atılması açısından en kıymetli şeyin cv’lerindeki tecrübeleri olduğu hepimiz tarafından bilinen bir gerçek.

DANISMAN AYHAN DAYOGLU TURBULANSTA BUYUMEK 2 DANIŞMAN AYHAN DAYOĞLU: TÜRBÜLANSTA BÜYÜMEK
DANIŞMAN AYHAN DAYOĞLU: TÜRBÜLANSTA BÜYÜMEK 1

Bu konuda bizde Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi ile birlikte öğrencilere her hafta iş dünyasından bir kişiyi konuk alarak öğrencilere brief vererek çeşitli çalışmalarını değerlendirip Akademisyenler ve Reklamcılar Derneği Üyeleri tarafından onları ödüllendirme metoduyla iş hayatına kazandırma, brief alma hem de sektördeki liderlerle bir araya getirmek adına bir proje başlattık” ifadelerini kullandı. Flow Coaching ve Arkeon Danışmanlık Antalya İl Temsilcisi Ayşegül Sağ, “Şirketlerin hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulacak anayasa, kurumsallaşma sürecinin ilk aşamasıdır. Bu aşama şirketlerin devamlılığı için önemli bir işleve sahiptir. Şirket anayasası oluşturulduktan sonra çok ciddi çalışmalar gerektirir. Amacımız, gelişim ve devamlılık hedefi olan şirketlere destek vermek” ifadelerine yer verdi.

DANISMAN AYHAN DAYOGLU TURBULANSTA BUYUMEK 3 DANIŞMAN AYHAN DAYOĞLU: TÜRBÜLANSTA BÜYÜMEK
DANIŞMAN AYHAN DAYOĞLU: TÜRBÜLANSTA BÜYÜMEK 2

DEĞİŞİMİ DURDURMAK MÜMKÜN DEĞİL

Yönetici Koçu, Mentor ve Danışman Ayhan Dayoğlu, Türbülansta Büyümek: Müşteri Kazanımında Etkili Yaklaşımlar konulu sunumunu gerçekleştirdi. Şirketlerin ortalama yaşam süresinin 9 ay olduğunu belirten Danışman Ayhan Dayoğlu, “2000 yılından sonra değişim çok hızlı gelişti. Değişimi durdurmak pek mümkün değil. Bu değişime uyum sağlayanlar başarılı olan insanlardır. Dünyaya yetişmek için dönüşmek gerekir. Şirket dönüşümü, şirketin verimliliğini önemli ölçüde artırmayı hedefler. İnsan doğası bir krizle karşılaştığında ilk önce bir şoka girer. Bu şoktan çıktıktan sonra bazıları uyanışa geçer bazıları ise çöküşe girerler ardından uyanışa geçerler. Bazıları ise bu çöküşten çıkamazlar ve komaya girerler. Böylece de ya batarlar ya da komadan çıkarak uyanışa geçerler. Uyanışa geçen her insan yükselmeye başlar. Hızlanmak için yavaşlamak gerekir. Durmak yok yola devam edeceğiz ama yavaş devam edeceğiz” dedi. ŞEYDA TÜTGÜN https://antalyaningundemi.com HABER