Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

EMEKLİLERE CHP’DEN BÜYÜK DESTEK

Kısa Bir sürede kuruluşlarının yasal bir zemine oturtmasından sonra Hak arama mücadelesine gireceklerini söyleyen Emekliler Türkiye Meclisi Antalya Aktivistleri CHP’den destek istedi.

Kısa Bir sürede kuruluşlarının

Kısa Bir sürede kuruluşlarının yasal bir zemine oturtmasından sonra Hak arama mücadelesine gireceklerini söyleyen Emekliler Türkiye Meclisi Antalya Aktivistleri CHP’den destek istedi. Emeklilere sahip çıkarak Büyük yürüyüş için ETM armalı kıyafetleri ilk etapta 50 adeti CHP Muratpaşa ilçe Başkanı Hasan Şahin, emeklilere teslim etti.

EMEKLILERE CHPDEN BUYUK DESTEK 2 EMEKLİLERE CHP’DEN BÜYÜK DESTEK
EMEKLİLERE CHP’DEN BÜYÜK DESTEK 1

Başkan Şahini makamında ziyaret eden emeliler CHP’nin hak arayışı mücadelesinde kendilerine her konuda destek olacağını söyleyen Cemile Çamlıbel, ‘’Başkan bizi umutlandırdı. 50 adet armalı kıyafet diktirdi. Mücadelemizde her zaman yanımızda olacağını söyledi’’ şeklinde konuştu.

EMEKLILERE CHPDEN BUYUK DESTEK 1 EMEKLİLERE CHP’DEN BÜYÜK DESTEK
EMEKLİLERE CHP’DEN BÜYÜK DESTEK 2

Cumhuriyet ilan edildiğinden bugüne kadar Emekli hiç bu kadar mağdur, bu kadar yoksul, bu kadar çaresiz duruma düşmemişti. Demokratik haklarımızı için mücadele etmekten korkmuyoruz.  Demokrasiye inanan her vicdan sahibini bizi haklarımızın mücadelesinde desteğe çağırıyoruz. Büyük bir Miting ve Büyük bir yürüyüş için hazırlanıyoruz. Sesimizi duymayanlara duyuracağız’’

EMEKLILERE CHPDEN BUYUK DESTEK 4 EMEKLİLERE CHP’DEN BÜYÜK DESTEK
EMEKLİLERE CHP’DEN BÜYÜK DESTEK 3

CHP İlçe Başkanının desteğinde dolayı da teşekkür ettiklerini belirtti. BÜLTEN