Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

GÖKTAŞ’IN HEDEFİ BÜYÜK

Aksu Girişimci İş Adamları Derneği’nin (AKGİAD) yeni Başkanı Ramazan Göktaş, kentin geleceğine yön verecek ciddi projeler üreterek yola devam edeceklerini kaydetti

Aksu Girişimci İş Adamları

Kısa süre önce Aksu Girişimci İş Adamları Derneği (AKGİAD) başkanlığına seçilen iş insanı Ramazan Göktaş, önemli açıklamalarda bulundu. Bayrağı Ali Yavuz’dan devralan Göktaş, AKGİAD’ın vizyonuna dikkat çekti. İlçenin en güçlü sivil toplum kuruluşu olduklarını belirten Başkan Göktaş, kısa süre içerisinde çok ciddi projeler üreteceklerini söyledi.

AKGIAD Medium GÖKTAŞ’IN HEDEFİ BÜYÜK
GÖKTAŞ’IN HEDEFİ BÜYÜK 1

ÖNEMLİ ETKİNLİKLER YAPILDI

AKGİAD olarak geçmişte iftar yemekleri, kahvaltı programları gibi üyelerin bir araya gelip kaynaşabileceği etkinliklerin yanı sıra kan bağışı gibi hayati önem taşıyan organizasyonlara da imza attıklarını ifade eden Göktaş, bu dönemde de Aksu’nun geleceğine yön verecek takdire şayan projeler üreteceklerini vurguladı.

RAMAZAN GOKTAS Medium GÖKTAŞ’IN HEDEFİ BÜYÜK
GÖKTAŞ’IN HEDEFİ BÜYÜK 2

BAYRAĞI ÜSTE TAŞIYACAĞIZ

Başkanlığa gelmesi için kendisine inanan ve destek veren herkese teşekkür eden Göktaş, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ali Yavuz başkanımızdan devraldığımız bu bayrağı, Allah’ın izniyle daha da üst seviyelere çıkaracağız. Bize inanan, güvenen insanların yüzünü asla kara çıkarmayacağım. Üyelerimiz emin olsun ki çok ciddi projelerle yolumuza devam edeceğiz.”

Sercan AYTIŞ/ÖZEL HABER