Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN

Antalya’da Alışveriş merkezleri okulların ara tatile girmesi ile birlikte çocuklar için yapılan etkinliklerde adeta birbirleriyle yarışıyor.

Antalya’da Alışveriş merkezleri okulların

Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Şarampol kapalı yoldaki mağaza sahipleri çocuklar için hediyeler hazırlarken,  birçok AVM giriş bölümlerini çocuklar için ayırdı. AVM’ler ve şarampol caddesi esnafı Cumhuriyetin 100. Yılı nedeniyle de her yeri bayraklar ve Atatürk resimleri ile süslerken çocuklar için yeni oyun alanlarında top havuzları, kum alanlarını sayısını arttırırken, mini resim atölyeleri açıldı. Ayrıca,  balon ve kâğıt katlama sanatı ile yapılmış süsleri asmayı ihmal etmedi.

ÇOCUKLAR İÇİN MİNİ SAHNELER KURULDU

Çocuk etkinlikleri için Özel sahnelerinde kurulduğu etkinliklerde şiir okuyan, şarkı söyleyen ve kısa hikaye anlatan ve soru kutucuklarını doğru dolduran minik çocuklar için hediye paketleri hazırlandı.  “Her şey çocuklar için“ diyen AVM yetkililerinden Figen Beyza Tunç ile esnaflardan Ali Çoban konuyla ilgili şunları söylediler:

eglence Small 1 HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN
HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN 1

AMAÇ ÇOCUKLARIN MUTLULUĞU

“Aileler alış-veriş için geldiğinde çocuklarını eğlendirmek ve onların gönüllerini hoş tutmak amacıyla çok çeşitli etkinlikler hazırladık. Bu hazırlıklılarımız geleceğimiz olan çocuklar için yaptık, ama onlar için ne yapsak azdır. Cumhuriyetimizi onlara emanet edeceğiz. Amacımız onları mutlu edip doyasıya eğlendirmektir.”

Ara tatil için alış-veriş merkezleri dışında müzeler, hayvanat bahçeleri, kapalı yol Şarampol caddesi esnafı, lunapark ve akvaryum hazır. Çocuklar için hazırlıklarını hafta sonu tekrar gözden geçiren eğlence merkezi ilgilileri,  “Ara tatilde çocukları bekliyoruz. Üstelik indirim yapıyoruz. Yeter ki gelip eğlensinler, hoşça vakit geçirsinler. Aileleri ile birlikte Çocuklar başımızın tacı. Bizler hazırız.” dediler.

HEDİYELER ÇOCUKLAR İÇİN

Öte yandan çocuklarla ailelerin daha uzun süre AVM ‘ler de vakit geçirerek, bol alış-veriş yapılması isteniyor. Kentte uzak olan Alış-veriş merkezleri de ara tatilden çok şey beklediklerini belirterek, istenilen düzeyde alış-veriş yapılmasını umut ediyor. Ayrıca, alışveriş merkezindeki bazı mağazalar birçok ürün ve giyim firması ile ortak bir çalışma sonucu fiyatlarda indirim ve hediye paketleri hazırladı. Hediye paketlerinde kitap, defter, silgi, notluk, kalemtıraş, sulu, pastel ve kuru boya, resim defteri, kalem kutusu gibi mini oyuncaklar bulunuyor.

AYFER ŞİMŞEK antalyaningundemi.com