Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

HIRSIZDAN BUNALDI NOT BIRAKTI,  HIRSIZ NOTU DA ÇALDI

Hırsızların hedefi bu kez simit tezgahı oldu. Antalya’nın Kepez İlçesi’nde simit satan Züleyha Cıvlak, hırsızların tezgahından ürün çaldıklarını iddia ederek isyan etti. Hırsızların iki aydır tezgahındaki ürünleri çaldıklarını söyleyen Cıvlak, “Hırsızlara uyarı yazısı yazıp bırakmıştım. Sabah uyarı yazısını bile çalmışlar” dedi.

Hırsızların hedefi bu kez

Antalya’da Kepez Belediyesi önünde bulunan simit tezgahına hırsızlar dadandı. Tezgaha sabah saatlerinde gelerek ürün çalan ve tezgaha zarar veren hırsızlar isyan ettirdi. Tezgahtaki zincirleri kırarak içecekleri, simit ve poğaçaların çaldıklarını iddia eden Züleyha Cıvlak, sorunun iki aydır aralıklı olarak sürdüğünü söyledi. Maddi zarara uğradığını belirten Cıvlak, polise şikayette bulunduğunu dile getirerek, hırsızların bir an önce yakalanmasını istedi.

HIRSIZDAN BUNALDI NOT BIRAKTI HIRSIZ NOTU DA CALDI 4 HIRSIZDAN BUNALDI NOT BIRAKTI,  HIRSIZ NOTU DA ÇALDI
HIRSIZDAN BUNALDI NOT BIRAKTI,  HIRSIZ NOTU DA ÇALDI 1

UYARI YAZISINI DA ÇALDILAR

Kepez Belediye binası önünde simit tezgahı bulunan Züleyha Cıvlak, iki aydır hırsızların hedefi oldu. Akşam saatlerinde tezgahını kilitleyerek gittiğini ancak sabah geldiğinde kilitlerin kırılarak ürünlerin çalındığı iddiasında bulunan Züleyha Cıvlak isyan etti. Tezgahta bulunan simitten, şemsiyeye kadar birçok ürününün çalındığını ifade eden Cıvlak, “İki ay önce tezgahımın yanında bulunan içecek kutumun içerisindekileri çaldılar. Daha sonra sonrasında tezgahımın yanında duran güneş şemsiyesini çaldılar. Sabah tezgaha satış için kasada bırakılan simit ve poğaçaları da çalmışlar. Tezgahı kilitleyerek gitmeme rağmen zincirleri kırmaya çalışmışlar” dedi.

HIRSIZDAN BUNALDI NOT BIRAKTI HIRSIZ NOTU DA CALDI 1 HIRSIZDAN BUNALDI NOT BIRAKTI,  HIRSIZ NOTU DA ÇALDI
HIRSIZDAN BUNALDI NOT BIRAKTI,  HIRSIZ NOTU DA ÇALDI 2

Zarara uğradığını dile getiren Cıvlak, “Beni perişan ettiler, zarara uğrattılar sadece şemsiye almak istesem bin lira masrafım oluyor. Defalarca kilit değiştirdim her seferinde ya bozudular ya kırdılar. Kazandığım 3-5 kuruşu da bunlara masraf ediyorum” şeklinde konuştu.

HIRSIZDAN BUNALDI NOT BIRAKTI HIRSIZ NOTU DA CALDI 3 rotated HIRSIZDAN BUNALDI NOT BIRAKTI,  HIRSIZ NOTU DA ÇALDI
HIRSIZDAN BUNALDI NOT BIRAKTI,  HIRSIZ NOTU DA ÇALDI 3

Tezgahında hiçbir şey bulamadığı günde bile tezgaha zarar verildiğini söyleyen Cıvlak, hırsızlardan şikayetçi olduğunu belirtti. Cıvlak, “Karakola giderek şikayetçi olduk. Hırsızın bir an önce bulunarak, ceza almasını istiyoruz” diye konuştu. AYŞEGÜL ŞAHİN https://antalyaningundemi.com/ ÖZEL HABER