Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

KADINLARDAN ŞAMPİYONLUK GURURU

Türkiye’de ilk kez Konyaaltı Belediye Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı’nın şampiyonluk getirmesi üzerine, Kulübün ana sponsorları ile basın açıklaması düzenlendi. Düzenlenen toplantıda basının sorularını cevaplayan, Ayos Holding Yönetim Kurulu ve Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, Hentbol takımının başarılarını gururla kıskandığını dile getirdi.

Türkiye’de ilk kez Konyaaltı

Türkiye’nin ilk ve tek Avrupa Şampiyonu Konyaaltı Belediye Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı’nın ana sponsorları olan Ayos Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, Expert Group Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Güneş, Özel OFM Hastanesi İşletme Müdürü Ahmet Mençi ile Konyaaltı Belediye Spor Kulübü Başkanı Şevket Korkut ve Hentbol Takım Kaptanı Monika Janeska Kıldan’ın katılım sağladığı basın açıklaması Konyaaltı Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlendi. Düzenlenen toplantı sonrası sponsorlara plaket ve forma takdimi yapıldı.

KADINLARDAN SAMPIYONLUK GURURU 5 KADINLARDAN ŞAMPİYONLUK GURURU
KADINLARDAN ŞAMPİYONLUK GURURU 1

TÜRKİYE’DE İLK VE TEK

Türkiye’ye Kadın Hentbol alanında başarıyı getirdikleri için gurur duyduklarını dile getiren Konyaaltı Belediye Spor Kulübü Başkanı Şevket Korkut, “Hentbol Takımı’nın Türkiye’ye ilk ve tek olarak Avrupa şampiyonunu getirmenin gururunu yaşıyoruz. Tabi ki bu mutluluğa çok şey söylenebilir. Başkan’ımızın destekleri, yönetici arkadaşların gayretleri, hocamızın çabası ve bütün paydaşlarımızın bu yolda verdiği emek oldukça kıymetli.

KADINLARDAN SAMPIYONLUK GURURU 6 KADINLARDAN ŞAMPİYONLUK GURURU
KADINLARDAN ŞAMPİYONLUK GURURU 2

Bu başarıya birde perde arkasından bu başarının perde arkası paydaşlarımız var. Bugün burada onlarla karşınızdayız. Biliyorsunuz profesyonel sporun ciddi maliyetleri var. Bu maliyetler ancak spora şehir gönül vermiş. Bunun için emeği ile kazandığı paranın bir miktarını şehrindeki inşalara harcayabilen kişiler sayesinde gelişiyor. Son iki yıldır bizlere destek veren dostlarımız var. Desteklerini artırarak sürdürüyorlar. Bizim sürekli büyüyen hedeflerimize bizim amaçlarımıza inanarak, bizim vizyonumuza güvenerek çok büyük katkılar sunuyorlar” ifadelerini kullandı.

KADINLARDAN SAMPIYONLUK GURURU 1 KADINLARDAN ŞAMPİYONLUK GURURU
KADINLARDAN ŞAMPİYONLUK GURURU 3

“AMATÖR TAKIMLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Antalya’da nerdeyse tüm spor kulüplerine destek verdiklerini açıklayan Antalya OFM Hastanesi İşletme Müdürü Ahmet Mençi, “Yaklaşık 4 yıl önce sağlık sponsorluğu teklifini aldığımızda çok gururlandık. Çünkü Antalya’da özellikle amatör takımlarımıza çok katkı sağlamaktayız. 11 yıllık bir süreç içerisinde Antalya’nın yerel hastanesi olarak tüm kulüplerimize destek olmaya çalışıyoruz. Böyle bir proje geldiği zaman özellikle futbol dışındaki bir spor olan Hentbol, Konyaaltı Belediye’mizin Güreş, bu başarıların olması bizler büyük gurur duyurdu.

KADINLARDAN SAMPIYONLUK GURURU 4 KADINLARDAN ŞAMPİYONLUK GURURU
KADINLARDAN ŞAMPİYONLUK GURURU 4

Özellikle geçen seneki Avrupa’da başarımız dünya basınında da büyük yankı oluşturdu. Biz de Özel OFM Antalya Hastanesi olarak sağlık sponsoru olarak yanlarında durduğumuz için büyük gurur duyduk. Bu sene de hedeflerimiz büyük. Takımımızın başarılı olacağına inanıyoruz. Başarıların devamını dileyerek OFM Hastanesi olarak her zaman yanlarında olacağız” dedi. Ayos Holding Yönetim Kurulu ve Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe spor kulüplerine destek sağlamaya devam edeceklerini bildirirken, “Spor’a bu şekilde emek harcamak gerçekten çok zor.

KADINLARDAN SAMPIYONLUK GURURU 2 KADINLARDAN ŞAMPİYONLUK GURURU
KADINLARDAN ŞAMPİYONLUK GURURU 5

Bir aydır Antalyaspor kulübünün başkanlığını yönetiyorum. Ne kadar zor bir süreç olduğunu ve ne kadar zahmetli olduğunu çok iyi biliyorum. Türkiye’de bir ilki başardılar. Biz basketbol takımını da Antalya şehrine kazandırmayı amaçlayarak Antalyaspor’la eşleştirdik. Voleybolun da ana sponsorluğunu yapıyoruz. Hentbol’da olmaktan da büyük gurur duyuyoruz. Hem şahsım olarak hem de Antalyaspor olarak Hentbol takımının yanındayız” şeklinde konuştu.  BERFİN ÇAĞDAŞ ANTALYA GÜNDEM GAZETE GÜNDEM HABER