Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

KEPEZ’E BAŞKAN ADAYI OLDU

Yerel seçimlere yaklaşılan günlerde il ve ilçe belediye başkan adayları da belli olmaya başladı. Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ile adaylığını duyurdu.

Yerel seçimlere yaklaşılan günlerde

Antalya’da seçim haritası şekilleniyor. İl ve ilçe adaylarının konuşulduğu günlerde aday adayları da belli oluyor. Antalya’nın Kepez ilçesinde belediye başkan aday adayı da açıklandı.

KEPEZE BASKAN ADAYI OLDU 1 KEPEZ’E BAŞKAN ADAYI OLDU
KEPEZ’E BAŞKAN ADAYI OLDU 1

Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy Kepez Belediyesine başkan aday adayı olduğunu sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu. Özsoy, adaylık  dilekçesini Ak Parti İlçe Başkanı  Mehmet Çivik’e teslim etti.

Kepez Belediyesi Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy’un sosyal medyada paylaşımı ise şu şekilde;

“Değerli hemşehrilerim; Kepez Belediyesi’nde 17 yıllık Sağlık İşleri Müdürlüğü, son 10 yıl Başkan Yardımcılığı ve son 3 yılda Kepez Belediyesi Tıp Merkezi Başhekimliği görevini onur ve gururla yaptım. Hakan Tütüncü başkanımın önderliğinde önemli hizmetler gerçekleştirerek ilçemizin göz dolduran gelişimine katkı sağladık. Halka ve hakka hizmet etme fırsatı veren Hakan Tütüncü başkanıma şükran borçluyum, kendisine teşekkür ediyorum. Gelişen ve değişen Kepez İlçemizde hizmet serüvenini sürdürmek, yapılan hizmetlere yenilerini eklemek için taşın altına elimizi koymamız gerekiyordu. Bu düşünce ile 2024 yerel seçimlerinde Kepez Belediye başkanı adaylık kararını aldım ve Ak Parti İlçe Başkanımız Sn. Mehmet Çivik beye aday adaylığı başvuru dilekçemizi teslim ettim.   

Çıktığımız hizmet yolunda başarırsak hep birlikte kazanacağız. Desteklerinizi bekler, saygılar sunarım.”

AYŞEGÜL ŞAHİN https://antalyaningundemi.com/ HABER