Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler
WhatsApp
Sosyal Medya

KETAV’DA VOLKAN YORULMAZ GÜVEN TAZELEDİ

Antalya Kemer İlçesi’nin tanıtım çalışmaları için turizmciler tarafından kurulan Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı’nın (KETAV) düzenlenen Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Volkan Yorulmaz ile devam kararı alındı.


Türk turizminin ilk planlı turizm bölgesi olan Kemer’in 1985 yılında yurt içi ve yurt dışı tanıtımı için turizmciler tarafından kurulan KETAV’ın Genel Kurulu, Göynük Mahallesi’nde bulunan 5 yıldızlı bir otelde düzenlendi. Toplantının divan başkanlığını Kurucu Başkan Turgut Gür yaptı. Genel kurula Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz da katıldı.

0aeffbf7ca3411b5e2cb89a03bcbfb3a KETAV'DA VOLKAN YORULMAZ GÜVEN TAZELEDİ
KETAV'DA VOLKAN YORULMAZ GÜVEN TAZELEDİ 1Divan başkanı ve yazmanların seçimi ile başlayan genel kurula saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam edildi. Vakfın 2022 yılı faaliyet raporu okunmasının ardından oy birliği ile ibra edilirken, ardından 2022 yılı bilanço ve gelir- gider hesapları ve denetleme kurulu raporu okunarak oy birliği ile ibra edildi.

3332a20e280799efaf99089a3a502f36 KETAV'DA VOLKAN YORULMAZ GÜVEN TAZELEDİ
KETAV'DA VOLKAN YORULMAZ GÜVEN TAZELEDİ 2Son olarak ise 2023-2026 yılları arasında görev alacak yönetim kurulu asil ve yedek üyelerin ve denetim kurulu asil ve yedek üyelerin seçimi yapıldı.

Mevcut Başkan Volkan Yorulmaz ve listesinde bulunan turizmciler Ethem Okudur, Levent Kılıçoğlu, Burak Orkut, Haydar Gümrükçü, Buğra Berberoğlu, Hasan Aydın Aytuğ, Deniz Akdoğan ve İsmail Kıyar, KETAV’ın yeni yönetimini oluşturdu. DHA

DİĞER GALERİLER

TÜMÜ

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT